Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 21. lutego

Skrót wydarzeń - 21. lutego

WitekT 21 Lutego 2006 22:43

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 21. lutego 2006 roku.

W tym roku w Rosji przyznane zostaną licencje na telefonię 3G.

38% brytyjskich abonentów sieci komórkowych narzeka na problemy z nadgarstkami i palcami. Lekarze twierdzą, że… wynika to ze zbyt dużej ilości wiadomości, jakie piszą na telefonach komórkowych. Dziennie wszyscy abonenci wysyłają prawie 100 mln SMS-ów i MMS-ów.
Cesky Telekom startuje z projektem telewizji internetowej dla swoich klientów DSL. Firma podpisała umowę z 8 stacjami telewizyjnymi i 5 radiowymi. Testy zaczną się w czerwcu i obejmą 200 pracowników operatora. Po ich pomyślnym zakończeniu usługa ma być dostępna dla 90% abonentów.

Mało znany chiński producent – Amoi – będzie dostawcą niektórych modeli własnej produkcji dla globalnej sieci Orange.

Motorola na zakończonym właśnie kongresie 3GSM w Barcelonie poinformowała o przyszłości swojej szalenie popularnej serii telefonów RAZR. Przede wszystkim pojawią się cienkie telefony w nowych formach – m.in. slider, model z obrotowymi elementami i smartfon z klawiaturą QWERTY. Planowany jest też następca serii – SCLP. RAZR to skrót od razor to brzytwy bądź żyletki, a SCLP od scalpel - czyli skalpela.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-02-22 07:57:15

    To Rosja jest daleko w tyle za nami jesli chodzi o 3G...brytyjczycy to dopiero maja problemy...Orange widac idzie po kosztach...pewnie niedlugo telefony motoroli nabiora takich ksztaltow, ze nie bedziemy w stanie utrzymac ich w dloni.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet