Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 20. czerwca

Skrót wydarzeń - 20. czerwca

sirmark 20 Czerwca 2007 22:09

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 20. czerwca 2007 roku.

Plus, we współpracy z bankiem BPH, przygotował kampanię promocyjną, skierowaną do wybranych użytkowników Simplusa. Trafi do nich specjalny mailing zawierający ulotkę przedstawiającą ofertę karty kredytowej BPH i dodatkowe bonusowe zasilenie. Po kilku dniach do tych klientów będzie także dzwonił konsultant, przedstawiając szczegóły oferty.

Operator VoIP - iFon.pl - uruchomił comiesięczną promocję, w ramach której użytkownicy wybierają jeden kierunek, do którego wszystkie połączenia przez cały miesiąc będą realizowane za połowę ceny.
Naukowcy z Wenezueli, przy pomocy technologii Intela oraz sprzętu zakupionego częściowo w sklepach, połączyli się bezprzewodowo z punktem odległym o 382 km. Nowa odległość połączenia w technologii WiFi to pobicie starego, szwedzkiego rekordu aż o 72 km. Uzyskana w połączeniu szybkość transferu sięgać miała około 3 Mb/s w obu kierunkach. Połączenia na tak wielkie odległości są niełatwe ze względu nie tylko na samą technologię, ale i geografię. W komunikacji przeszkadzać mogą drzewa, budynki, a nawet zakrzywienie ziemi. Poprzedni rekord, dla uniknięcia tego typu problemów był realizowany między punktem na ziemi i unoszącym się w powietrzu balonem.

Operator VoIP - Ipfon - wzbogacił swoją ofertę o nową usługę email2fax. Umożliwia ona wysyłanie mailem dokumentów w formacie .pdf lub .tiff na dowolny numer faksu. Teraz w promocji przez miesiąc za darmo. Email2fax to uzupełnienie oferty operatora, który posiada już usługę fax2mail, umożliwiającą odbieranie faksów na skrzynce mailowej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2007-06-20 22:16:59

  oj sypnelo dzisiaj newsami jak kozie z ... poopy

 • 0

  2. ~hiq  2007-06-20 22:43:16  host: abjf59.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nareszcie iPfon zrobił wirtualne faksy, które w iFONie są już od roku i to znacznie wygodniej bo używa się ich jak drukarki no i taniej. Nie trzeba sie bawić w konwertowanie i mailowanie. Ale dobrze wiedzieć że się chłopaki rozwijają. Szkoda że tak drogo.

 • 0

  3. ~  2007-06-20 23:04:25  host: p07-12.opera-mini.net

  A o chinskim fonie z bateria sloneczna za 400 euro czemu tu niewa?

 • 0

  4. ~MacPhisto  2007-06-20 23:04:34  host: c56-244.icpnet.pl

  jakos pokretny ten sposob wysylania faksów :( Hiq ma racje w iFONie wysylanie jest bezproblemowe pisze np w Wordzie klikam drukuj wpisuje numer i juz! Kabinowanie z przerabianiem do pdfa i zalaczanie do maila jakos do mnie nie przemawia... tym bardziej ze ceny sa wyzsze... wiec raczej zostane w sprawdzonym juz iFONie tym bardziej ze usługa działa bez zarzutów :)

 • 0

  5. ~  2007-06-20 23:15:32  host: p07-12.opera-mini.net

  O nowosciach w iplus czyli 1gb za 50zl i 2gb za 60zl tez ani slowa

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet