Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 2. lipca

Skrót wydarzeń - 2. lipca

sirmark 3 Lipca 2007 00:13

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 2. lipca 2007 roku.

PKN Orlen, w prognozie swojego zadłużenia do 2012 roku, uwzględnił możliwość sprzedania jeszcze w tym roku swoich udziałów Polkomtela. Scenariusz przewiduje w pierwszym etapie odkupienia akcji od duńskiego TDC przez obecnych akcjonariuszy, a w drugim etapie sprzedaż akcji przez PKN Orlen.

140 dzieci z wadą słuchu wraz z rodzicami wyjedzie w tym roku na bezpłatne dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne zorganizowane dzięki Grupie TP. Jest to element Ogólnopolskiego Programu Rehabilitacji Małych Dzieci z Wadą Słuchu Dźwięki Marzeń, realizowany od ponad roku przez Fundację Grupy TP.
Do 13. sierpnia została przedłużona promocja dla klientów Sami Swoi, w której każdy nowo aktywowany otrzyma dodatkowo po 10 zł do każdego z pierwszych czterech doładowań bez względu na ich nominał. Dodatkowe doładowania można wykorzystać na dowolne usługi - rozmowy, SMS-y, MMS-y, itp.

Polski dystrybutor produktów Linksysa - Konsorcjum Fen - poinformował, że telefony Linksysa z serii SPA941 i SPA942 będą obsługiwać domyślnie 4 linie VoIP i nie będzie już konieczności zakupu licencji rozszerzających funkcjonalność telefonu o 2 dodatkowe linie. Domyślna obsługa 4 linii będzie dostępna od oprogramowania FW 5.1.10 dla modelu SPA942 i FW 5.1.8 dla SPA941.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-07-03 09:37:30  host: staticline23090.toya.net.pl

    Łee :) Nic ciekawego w tym tygodniu :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet