Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 19. maja

Skrót wydarzeń - 19. maja

sirmark 19 Maja 2008 23:46

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 19. maja 2008 roku.

Telefonia Dialog i Software Mind podpisały umowę na realizację, wdrożenie i utrzymanie Systemu Informatyzacji Sprzedaży - systemu do pełnej obsługi, wraz z raportowaniem, wszystkich kanałów sprzedaży Telefonii Dialog m.in. sprzedaży bezpośredniej, pośredniej oraz obsługi klientów biznesowych. Projekt, którego realizacja rozpoczęła się w styczniu 2008 r. zostanie zakończony w kwietniu 2009 r. Wartość samego oprogramowania dostarczonego przez Software Mind przekroczyła 7 mln zł.

Z nieoficjalnych informacji Parkietu wynika, że do zarządu Telefonii Dialog oprócz Piotra Mazurkiewicza, który ma być prezesem, może wejść także Wojciech Braszczok, który obecnie jest przewodniczącym rady nadzorczej. Kandydaci mogli przesyłać swoje zgłoszenia do piątku.
Teleinformatyczna spółka ATM zdecydowała, że wypłaci dywidendę z zysku za 2007 rok, choć wcześniej sugerowali, że firmy na to nie stać ze względu na inwestycje. Z wyniku za poprzedni rok, do udziałowców powinno trafić 19,4 mln zł, czyli 0,54 zł na każdy walor. W całym poprzednim roku zarobek firmy wyniósł 20,6 mln zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet