Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 19. lutego

Skrót wydarzeń - 19. lutego

sirmark 19 Lutego 2008 23:53

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 19. lutego 2008 roku.

Wykorzystanie mobilnej telewizji będzie wzrastać w związku z dużym zapotrzebowaniem klientów. Jest ona najbardziej pożądaną aplikacją, którą użytkownicy chcą posiadać w swoim telefonie komórkowym. Wskazują na to wyniki badania zachowań konsumentów przeprowadzonego przez firmę Ericsson i numerem jeden wśród międzynarodowych stacji informacyjnych, CNN. Wyniki pokazują, że ponad 1/3 respondentów (34%) uważa Mobile TV za najbardziej pożądaną aplikację a prawie połowa z nich (44%) rozważa zainstalowanie mobilnej telewizji w telefonie w ciągu najbliższych dwóch lat. Według raportu prawie jedna czwarta użytkowników (24%) Mobile TV korzysta z niej codziennie, podczas gdy ponad połowa (52%) badanych robi to co najmniej raz na tydzień.

Polkomtel poinformował, że raport w sprawie wycofania skargi złożonej w UKE w związku z użyciem sprzętu zagłuszającego podczas czerwcowego protestu pielęgniarek, będzie przeznaczony do użytku wewnętrznego firmy i nie zostanie opublikowany.
Sferia wprowadziła promocję Z Polecenia. Osoby polecające usługi telefoniczne operatora mogą otrzymać w promocji abonament już od złotówki lub rabat na abonament w wysokości 50% na okres jednego miesiąca. Promocja trwa od 15. lutego do 31. marca włącznie.

China Netcom, mniejszy od China Telecom operator stacjonarny, podał, że styczeń był siódmym miesiącem z rzędu utraty klientów usług głosowych - stracił ich 764 tys. i ma ich ogółem 110,06 mln. Z kolei liczba abonentów usług internetowych wzrosła o 763 tys. do 20,53 mln.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2008-02-20 00:35:00

  Liczby jakie padają w statystykach Chińskiej telekomunikacji są porażające :-) Usługa niszowa to taka z której korzysta np 10 mln ludzi

 • 0

  2. ~czesi  2008-02-20 06:25:44  host: chi53.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jeżeli chodzi o 19.02 to babka do nas na wieś przyjechała...

 • 0

  3.  2008-02-20 16:30:06

  czyli na dniach bedziemy mieli afere w polkomtel'u kto jest winien przecieku do mediow w/w raportu ;D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet