Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 18. marca

Skrót wydarzeń - 18. marca

WitekT 18 Marca 2011 23:19

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 18. marca 2011 roku.

Wszyscy klienci Netii, korzystający z mobilnej transmisji danych w oparciu o sieć P4, mogą korzystać z nadajników UMTS900. Wszystkie sprzedane modemy (a dokładniej jedyny ZTE MF 100 USB), wspierają ten standard. Operator nie zamierza przy promocji usługi korzystać ze sloganu "4G".

Netia uruchomiła we własnej sieci Google Cache, czyli farmę serwerów z treściami oferowanymi przez Google i YouTube, co powinno wyraźnie przyspieszyć działanie tych serwisów. Obecnie w sieci Netii działają już dwa (największe, jakie udostępnia Google) zestawy o łącznej przepustowość aż 20 Gb/s. W godzinach szczytu ruch sięga kilkunastu Gb/s.
Nokia już rozpoczęła pracę nad swoim pierwszym smartfonem z Windows Phone 7 na pokładzie. Stephen Elop obiecuje, że słuchawka pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet