Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 18. grudnia

Skrót wydarzeń - 18. grudnia

WitekT 18 Grudnia 2006 21:49

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 18. grudnia 2006 roku.

Drugi największy operator komórkowy w Niemczech - Vodafone - przekroczył liczbę 30 mln obsługiwanych abonentów.

Niemcy przydzielili trzy ogólnokrajowe i trzy regionalne licencje WiMAX. Ogólnokrajowe zdobyli Clearwire, Inquam Broadband oraz Breitband Dienste, płacąc odpowiednio 20 mln, 18 mln oraz 16,5 mln euro. Regionalne zdobyli MGM Productions Group (jedna licencja) oraz Televersa (dwie), płacąc odpowiednio 1,2 mln oraz 0,3 mln euro.
Ruszyła nowa promocja w sieci Germanos Świeża dostawa świątecznych prezentów, która potrwa do Świat Bożego Narodzenia. Każdy klient, który zakupi jeden z wybranych modeli aparatów otrzyma prezent. Do Motoroli SLVR L6 - oryginalną, metalową smycz. Do Samsunga SGH-X630 - kolekcję dzwonków, tapet i gier o wartości 50 zł. Do Samsunga SGH-E380 - czapkę i szalik.

Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę na decyzję o zatwierdzeniu ramowej oferty Telekomunikacji Polskiej o dostępie do infrastruktury telekomunikacyjnej w zakresie kanalizacji kablowej. Sprawa dotyczyła skargi Związku Telewizji Kablowych w Polsce na decyzję prezesa UKE z 30. czerwca w sprawie zatwierdzenia ramowej oferty TP o dostępie telekomunikacyjnym w części infrastruktura telekomunikacyjna w zakresie kanalizacji kablowej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~b  2006-12-20 01:06:03  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    nie polecalbym germanosa- to sciema na maksa! a prezenty reklamuja a nie maja! jeszcze przez przypadek dostaniecie telefon po naprawie...firma drucik

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet