Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 17. marca

Skrót wydarzeń - 17. marca

sirmark 17 Marca 2009 23:10

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 17. marca 2009 roku.
PTC, jako pierwszy operator komórkowy w Polsce, otrzymała prawo do posługiwania się znakiem i tytułem "Firma Bliska Środowisku“. Konkurs został zorganizowany przez Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej pod honorowym patronatem Ministra Środowiska.
Certyfikat jest podsumowaniem prawie 13-letniej działalności Ery w obszarze ochrony środowiska naturalnego i zaangażowania w liczne projekty proekologiczne. Firma posiada certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą ISO 14001 w zakresie budowy i eksploatacji stacji bazowych, na bieżąco udoskonala system zarządzania odpadami i prowadzi zbiórki zużytych tonerów oraz baterii. Oferuje także swoim klientom usługę f@ktura, która pozwala na zastąpienie klasycznej, przesyłanej pocztą wersji faktur wersją elektroniczną, co znacznie zmniejsza zużycie papieru w procesie korespondencji z klientem. Również, od ponad trzech lat, firma daje możliwość wszystkim klientom oddania do recyklingu w firmowych sklepach sieci Era starych, zbędnych telefonów oraz innych akcesoriów komórkowych.


RIM, producent urządzeń BlackBerry, korzystając ze zwolnień specjalistów w innych firmach, planuje zatrudnić w tym roku około 3 tys. pracowników. W zeszłym roku firma zatrudniła już 4 tys. osób. Według analityków Gartnera, RIM w czwartym kwartale zeszłego roku uzyskał prawie 20% udział w rynku smartfonów.


Bankomat 24/Euronet, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Savia na terenie południowej Polski. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za minimum 25 zł poprzez terminal Euronetu w kasie sklepów objętych promocją, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak 9. Promocja trwa od 16. marca do 31. maja.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~  2009-03-17 23:15:14  host: 87-205-233-221.adsl.inetia.pl

  Rozdają za darmo Tak Taki bo nikt by ich już i tak nie kupił. To się nazywa Promocja ha ha :)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~  2009-03-18 00:22:28  host: aaua104.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To się nazywa upłynnienie stanów magazynowych. Jakiś czas temu PeTeCe odbiło i zmniejszyła marże za doładowania. Skutek jest taki, że liczba punktów z doładowaniami PeTeCe uległa zmniejszeniu. Teraz ktoś próbuje ratować sytuację.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~mimi  2009-03-18 01:31:08  host: 193.120.116.180

  dla mnie taktak jak i orandz to przegrane prepaidy. i w sumie nawet dobrze :)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~danieluk  2009-03-18 02:29:27  host: heyah20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

  a gdzie info o paly? organ prasowy operatora zaniedbuje sie

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet