Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 17. lipca

Skrót wydarzeń - 17. lipca

WitekT 17 Lipca 2007 22:16

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 17. lipca 2007 roku.

Do 15. sierpnia w salonach GTI, partnera Orange, trwa ogólnopolska kampania promocyjna Promocje do wyboru do koloru. W promocji może wziąć udział każdy, kto w jednym z salonów GTI zakupi telefon z aktywacją lub neostradę tp. Każdy klient wraz z zakupem otrzyma gadżet do wyboru - smycze, przewodniki Pascala, porcelanowe kubki, filmy DVD i bardzo praktyczny prezent - kurs języka angielskiego na płycie CD.

Jednym z punktów nowej strategii Telekomunikacji Polskiej ma być - według nieoficjalnych informacji Rzeczpospolitej - obsługa sieci bankomatowych, usług podobnych do świadczonych przez np. Euronet. TP i tak zapewnia łączność dla większości użytkowanych w Polsce bankomatów.




Pewien Australijczyk postanowił swoim zabytkowym czołgiem, który rozwija 30 km/h, zrównać z ziemią telefoniczne maszty w Sydney. Po zniszczeniu szóstego zatrzymała go policja.

P4 kupił od Oracle technologię platformy bazodanowej dla swoich systemów informatycznych. Obecnie kluczowe systemy informatyczne telekomu działają na bazie danych Oracle: system bilingowy, ERP oraz portal i hurtownia danych. Z podobnych rozwiązań Oracle korzystają pozostali trzej polscy operatorzy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2007-07-17 22:23:15

    To o czołgu to chyba do pajacyków bardziej się nadaje :)

  • 0

    4. ~ukenamuniu  2007-07-17 22:30:40  host: nat-go2.aster.pl

    #2 Templariusze podobno gdzieś chowają kubek gliniany.

  • 0

    5. ~jojo  2007-07-17 22:57:08  host: egn185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przepraszam bardzo, ale w tym miejscu musze pochwalić konkurencję GSMonline. A gdzie 12 rocznica wprowadzenia prepaidów?

  • 0

    6. ~n  2007-07-17 23:03:08  host: eec207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawią mnie motywy działania tego australijczyka, czyżby wierny widz 4 pancernych a może rodzina w Polsce ma tel. stacjonarny??? przy okazji test działania ichniej policji - przyjechali przy 6 maszcie. U nas pewnie przyjechaliby w momencie gdy komendant nie miałby sygnału w komórce czyli po zaoraniu całej sieci :)

  • 0

    7.  2007-07-17 23:06:48

    #4: mam nadzieje, ze temp'aq go nie posiada, bo inaczej bede musial znosic jego komentarze do konca zycia ;D A tak w ogole - normalne samochody w ruchu maja pierwszenstwo w odpowiedniej sytuacji, pojazdy uprzywilejowane maja pierwszenstwo zawsze... natomiast CZOLG ma NAJPIERWSZENSTWO :D

  • 0

    8. ~ukenamuniu  2007-07-17 23:15:23  host: nat-go2.aster.pl

    #7 Witek nie bez przyczyny podał, że czołg rozwijał 30km/h. Maszty w Sydney stoją (stały!) co 6 km. Pytanie: po jakim czasie interweniowała policja przy szóstym maszcie?

  • 0

    9. ~jojo  2007-07-17 23:17:05  host: egn185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Krótko mówiąc nie śpieszyło im się... Może też mają problemy z tą siecią. ;-)

  • 0

    10. ~ukenamuniu  2007-07-17 23:23:10  host: nat-go2.aster.pl

    jojo: jak maszty telefoniczne czołg zwalił to numery alarmowe nie działały i australijski szeryf powinien z ichniego art 77 przyładować karę 2 mln dolców australijskich telekomowi (też australijskiemu)

  • 0

    11. ~jojo  2007-07-17 23:26:05  host: egn185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezrozumieliśmy się - podchodzisz do tego od strony prwnej. A ja sobie żartuje. ;-)

  • 0

    12. ~ukenamuniu  2007-07-17 23:34:32  host: nat-go2.aster.pl

    jojo: ja też żartuję, bo tylko szeryf naszego miasteczka daje kary za awarie

  • 0

    13. ~angelo  2007-07-17 23:55:47  host: nat-72.ghnet.pl

    Ty to, rzeczywiście masz to ukenamuniu - pewnie ci się śni w nocy pani prezes;-) (jak pewnie każdemu z Biura Propagandy i Dezinformacji TPSA)

  • 0

    14.  2007-07-18 01:28:46

    Co to za kolorowa promocja w Orange jak kredek już nie ma?

  • 0

    15. ~  2007-07-18 09:13:07  host: p01-11.opera-mini.net

    Ciekawe jak zatrzymali ten a czołg, może rozwinęli kolczatkę?

  • 0

    16. ~ukenamuniu  2007-07-18 09:30:21  host: nat-go2.aster.pl

    angelo: ale jestem wyrazisty, nie? Szeryf może mi się i śni, ale nie pamiętam. Coś chyba mam na muniu. Przez 26 lat jeździłem polskimi samochodami i potrafiłem, z wyjątkiem silnika, zrobić wszystko. W snach dalej, ciągle je naprawiam. Czy mam się leczyć?

  • 0

    17. ~  2007-07-18 10:22:18  host: ps3.dhcp.adsl.tpnet.pl

    WitakT z tym czolgiem mogles sobie darowac... stare jest to od tygodnia w tv o tym mowia..

  • 0

    18.  2007-07-18 10:48:05

    17 lipiec, skrot wydarzen z 17tego lipca, 17 komentarzy... UPS cos zepsulem ^^

  • 0

    19. ~Templariusz  2007-07-18 11:21:58  host: staticline23090.toya.net.pl

    4# Jest w moim posiadaniu :D #7 Planet'rool nie udzielaj się proszę :)

  • 0

    20. ~r  2007-07-18 15:49:46  host: chello087207229190.chello.pl

    #15: odstrzelili kierowcę z bazuki ;-)

  • 0

    21.  2007-07-18 22:10:15

    19: Mozesz sobie prosic tempaq :>

  • 0

    22. ~Templariusz  2007-07-19 00:15:19  host: staticline23090.toya.net.pl

    Ahh... Te PLANE'TROLL'e :P

Dodaj swoją opinię