Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 16. lutego

Skrót wydarzeń - 16. lutego

Ringu 16 Lutego 2011 23:30

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 16. lutego 2011 roku.

Microsoft podczas MWC zapowiedział, że wkrótce na rynku pojawią się smartfony z systemem Windows Phone 7, które będą dużo bardziej przystępne cenowo. Poinformował także, że z najbliższą aktualizacją systemu pojawią się nowe wersje językowe interfejsu użytkownika WP7.

Australijskie linie lotnicze Jestar od kwietnia zaoferują swoim pasażerom możliwość wypożyczenia iPada na czas podróży, za 10 dolarów australijskich (ok 29 zł). W urządzeniach będą wcześniej załadowane filmy, muzyka, czasopisma, gry i aplikacje.
Do końca miesiąca pojawi się w Polsce androidowy tablet firmy Hannspad z procesorem NVIDIA Tegra 2. Sugerowana cena urządzenia ma wynieść ponad 1600 zł. Więcej o tablecie pisaliśmy w tej wiadomości.

W Internecie pojawił się nowy koń trojański HongTouTou, który infekuje urządzenia z systemem Android. Złośliwa aplikacja ukrywa się programach pobieranych z chińskich stron WWW, m.in. w popularnej grze RoboDefense. Użytkownicy pobierający oprogramowanie wyłączenie z serwisu Android Market mogą spać spokojnie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet