Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 15. września

Skrót wydarzeń - 15. września

LuiN 15 Września 2010 23:14

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 15. września.

Nokia Music Store zmienił nazwę na Ovi Muzyka. Oprócz zmiany nazwy usunięte zostały zabezpieczenia plików (DRM) i teraz oferowane są zwykłe MP3-ki. Brak zabezpieczeń był furtką do pominięcia aplikacji Ovi Player - teraz nie jest już ona potrzebna by móc dokonać zakupów.

13. września do zarządu MNI wszedł Leszek Kułak. Ze spółką MNI Kułak związany jest od 2003 roku, do 2007 roku był już członkiem jej zarządu, później zasiadał w zarządach jej spółek zależnych. Kułak ma 51 lat, jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej o specjalności telekomunikacja.
Poznańska spółka Ogicom poinformowała o zmianach w zarządzie. Funkcję prezesa firmy objął Jakub Kamza, natomiast Krzysztof Szyszka, piastujący dotąd to stanowisko, stanął na czele nowo powołanej rady nadzorczej. Ogicom to dostawca usług hostingowych, współpracujący między innymi z Netią i Dialogiem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-09-16 06:22:19

    wyczytałem na necie takie coś, ale nie wiem, czy to prawda: "Aktywuj Promocyjny Pakiet 30 minut do wszystkich dużych sieci w Simplusie! Aby to zrobić, należy wysłać SMSa o treści 30MIN na nr 8072. Koszt pakietu to 8zł a jego ważność to 30 dni. Promocja ważna do 17 września 2010r. Dzięki temu koszt minuty możemy zmniejszyć poniżej 27gr. Oczywiście można jeszcze bardziej obniżyć stawkę dzięki promocjom przy doładowaniach z abonamentu (od 5 do 20zł więcej), premii za częste zasilenia (10% więcej) lub promocji doładowań Płać Komórką (20% więcej)."

  • 0

    2.  2010-09-16 06:23:04

    wychodzi 26,6 gr/1 min.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet