Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 14. października

Skrót wydarzeń - 14. października

WitekT 14 Października 2007 20:01

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 14. października 2007 roku.

W Internecie można już korzystać z domeny .asia. Od czasu zeszłorocznego debiutu pierwszej "regionalnej" domeny - .eu - zapotrzebowanie na tego typu rozszerzenia adresów internetowych systematycznie rosło i rychło okazało się, że domena .asia jest jedną z najbardziej pożądanych w sieci. Cena, którą trzeba będzie zapłacić za prawo do korzystania z nowej domeny będzie się wahać od 10 do kilkuset dolarów w zależności od przeznaczenia strony. Jako pierwsze prawo do zarejestrowania nowych adresów uzyskają rządy państw.

Zgubienie telefonu komórkowego jest bardziej bolesne od bólu zęba czy tez rozstania z kimś bliskim - wynika z badań przeprowadzonych przez MarketTools. Ponad połowa respondentów stwierdziła, że w wyniku takiego zdarzenia ucierpiałoby ich życie społeczne. Dla 70% badanych bardzo istotną rzeczą jest tworzenie kopii zapasowych kontaktów zgromadzonych w telefonie komórkowym. Dla kolejnych 30% równie ważne jest tworzenie kopii zapasowych muzyki i zdjęć z telefonu. Z kolei 67% respondentów przyznało, że nie ma stworzonych kopii swoich kontaktów. Kolejne 2/3 badanych w przypadku wymiany swojego telefonu komórkowego dane te wpisuje manualnie.




3% amerykańskich nastolatków posiada iPhone, a kolejne 9% nastolatków zamierza go kupić w ciągu najbliższych sześciu miesięcy - wynika z badań firmy Piper Jaffray. iPhone posiada również 4,2% rodziców przebadanych przez firmę. Przed wprowadzeniem pod koniec czerwca urządzenia na rynek, firma Piper Jaffray informowała, że 1/4 badanych nastolatków wyraziła zainteresowanie zakupem tego telefonu w cenie 499 dolarów za model z pamięcią 4GB.

Nokia, z powodu świątecznej walki o klienta, obniża cenę modelu E65 o 15%. Telefon ten sprzedał się już w ponad milionie egzemplarzy, stając się jednym z trzech największych szlagierów Nokii.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2007-10-14 21:29:45

    Ciekawe jakie są 2 inne szlagiery Nokii?

  • 0

    2. ~l3vy  2007-10-14 22:19:00  host: 193.238.13.65

    stawiam ze jeden to bankowo 6230i

  • 0

    3. ~l3vy  2007-10-14 22:19:15  host: 193.238.13.65

    a drugi to moze 6310i ....

  • 0

    4. ~jojo  2007-10-14 22:28:06  host: eew13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja stawiam na 3510i. ;-P

  • 0

    5. ~robaas  2007-10-14 22:41:25  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    3210 :))))

  • 0

    6.  2007-10-15 00:29:22

    6310(i) napewno. przynajmniej w PL byl czas gdy po prostu kazdy mial ten telefon, a do dzis sie go jeszcze widuje.

  • 0

    7.  2007-10-15 02:36:55

    Wiecie, że często np. na uczelni widzę jak idzie jakiś profesor i co ma w ręce - oczywiście 6310i. Czasem widać nawet w tv na biurkach ministrów, prezesów jak leżą. To jest jednak ceniony model oczywiście w swojej klasie jest bez konkurencji !

  • 0

    8.  2007-10-15 02:38:15

    U mnie w domu znakomicie służy jako domowy w Erze ;) Ciekawi mnie skąd są telefony, które na allegro sprzedaje jakaś firma z Rumii. Składają je i dają nowe obudowy czy mają te modele hmm ?

  • 0

    9. ~:)  2007-10-15 10:49:36  host: host-81-190-80-12.gdynia.mm.pl

    Z tego co mowil mi jakies 3 miesiace temu przedstawiciel handlowy Nokii, 6310i sa nadal produkowane w Chinach i tam mozna je kupic :)

  • 0

    10. ~mrzolwik  2007-10-15 18:28:49  host: aaxw32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A pamiętacie 5110? Nokia 100 (czy 150?) to był hit. Ci, co oglądali kiedyś Ekstradycję powinni wiedzieć o co chodzi

  • 0

    11. ~abc  2007-10-15 21:36:35  host: ees40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 10. Faktycznie 5110 była nie do zdarcia mimo różnych "przeżyć". Nie to co teraz delikatniutkie aż strach używać żeby się nie rozpadło albo nie skrzypiało ;)

  • 0

    12. ~G.M  2007-10-15 22:05:00  host: bratniak.nat.student.pw.edu.pl

    Mam iPhona i powiem ze jezeli chodzi o funkcje telefonu to on ma ich mniej niz nokia 1100 ;) Owszem intuicyjny ,piekny cudowny, dotykowy ,ale jako telefon spisuje sie marnie. Taka prawda.

  • 0

    13. ~fOka  2007-11-01 17:13:37  host: pc1-55.chomiczowka.waw.pl

    G.M klamczuszek z Ciebie, wiesz...?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet