Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 14. października

Skrót wydarzeń - 14. października

WitekT 14 Października 2009 23:23

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 14. października 2009 roku.

66 tys. klientów Telekomunikacji Polskiej korzysta z elektronicznej faktury, czyli niecały procent całej bazy. TP wprowadziła e-faktury około rok temu. Operator nie prowadzi regularnej akcji promującej tą usługę, ani nie oferuje żadnych benefitów korzystających z niej klientom. Roczne oszczędności na e-fakturach w porównaniu z tradycyjnymi przesyłkami szacowane są na około 35-40 zł rocznie na jednego klienta - pisze rpkom.pl.
Pierwszy minilaptop Nokii - Booklet 3G - trafi na rynek amerykański już w listopadzie i będzie dostępny w sieci AT&T oraz sklepach Best Buy. Przy podpisaniu z operatorem dwuletniej umowy wraz z dedykowanym planem taryfowym do transmisji danych, cena urządzenia wyniesie 299,99 dolarów. Nokia Booklet 3G to minilaptop pracujący pod kontrolą systemu Windows 7. Posiada on m.in. ekran o przekątnej 10,1 cali, wyjście HDMI oraz moduł AGPS z preinstalowaną usługą Ovi Maps. Więcej o minilaptopie Nokia Booklet 3G pisaliśmy w tej wiadomości.

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zawarte zostanie porozumienie między Urzędem Komunikacji Elektronicznej a Telekomunikacją Polską ws. podziału spółki na część hurtową i detaliczną, stawek hurtowych oraz inwestycji - poinformowała w środę Polską Agencję Prasową prezes UKE Anna Streżyńska.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~T~ Mobile  2009-10-15 08:47:08  host: 51.v47.interkam.pl

  Panie Witoldzie mianowicie odkrłem kilka błędów: nie około roku temu, a około rok temu, nie cześć hurtową, a część hurtową

 • 0

  2. ~wosq  2009-10-15 09:54:32  host: v02-15.opera-mini.net

  Znalazł się - Wielki Lingwista!

 • 0

  3.  2009-10-15 10:06:52

  1: fixed, dzięki! :-)

 • 0

  4. ~Gormar  2009-10-15 19:11:07  host: 217.96.62.235

  Tylko 66 tyś. klientów korzysta z ekologicznej faktury w TPSA :(. To akurat dla mnie szokujące. Powinno ich być przynajmniej tyle samo co klientów Neostrady. Przecież nawet w przypadku gdy ktoś nie ma dostępu do konta bankowego on-line to przecież może taką fakturę wydrukować. Jeszcze nowi klienci mogli o tym się nie dowiedzieć, ale zanim zdecydowałem się przejść na e-fakturę otrzymałem przynajmniej dwa pisma do tego zachęcające. Nawet w jednym była zawarta informacja, że każda taka faktura zwiększa ilość wydrukowanych kolorowych książeczek z bajkami dla dzieci z domów dziecka. Poza tym na odwrocie faktury w sposobach płatności jest wspomniane o e-fakturze, czyli taki stan rzeczy nie jest spowodowany niewiedzą ;(. Oj nie ładnie.

 • 0

  5.  2009-10-15 20:26:50

  @6: Też mi się to nie podoba, ale to wina TP, że skoro sama może oszczędzać na fakturach tradycyjnych, to niech pozwoli też oszczędzać klientom. Dopiero wtedy ludzie będą chętniej korzystać z faktur elektronicznych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet