Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 14. listopada

Skrót wydarzeń - 14. listopada

Q! 14 Listopada 2011 23:01

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 14. listopada.

zte mf60Do oferty T-Mobile trafił modem ZTE MF60. Wyposażony w wyświetlacz LCD modem oferuje transmisję danych w technologii HSPA+ (21 Mb/s) oraz umożliwia udostępnianie sieci w technologii WiFi (do 10 urządzeń). Modem zapewnia do 100 godzin pracy w trybie czuwania.

fishlabs gof2 valkyrie xperia play 14. listopada swoją Androidową premierę miała długo wyczekiwana gra Galaxy on Fire 2  z dodatkiem  Valkyrie z Fishlabs Entertainment. Do 1. stycznia gra dostępna jest bezpłatnie wyłącznie na smartfon Xperia Play z certyfikatem PlayStation.
Exatel i Vectra zawarły umowę na udostępnienie włókien światłowodowych na okres 20 lat. Wartość usług przewidzianych do wykonania w pierwszym etapie realizacji umowy wyniesie 6,9 mln zł netto, kolejne zadania będą wyceniane na podstawie osobno sporządzanych aneksów.

Grecki regulator zakończył przetarg na bloki częstotliwości 900 i 1800 MHz. Łącznie 380,5 mln euro za 15-letnie licencje wpłacą trzej najwięksi lokalni operatorzy - Cosmote, Vodafone-Panafon i Wind. Sprzedaż koncesji to jedno z zobowiązań greckiego rządu, które warunkowały uzyskanie pomocy finansowej od UE.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2011-11-15 07:20:19

    A jak do tej pory rozkladal sie podzial pasma w Grecji wsrod operatorów macie takie dane?

  • 0

    2. ~  2011-11-15 08:09:48  host: dynamic-78-8-235-170.ssp.dialog.net.pl

    dobrze że w końcu ktoś zmusił miłośników oliwek do działania...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy protestowałbyś/protestowałabyś, gdyby sieć komórkowa chciała zbudować BTS-a blisko Twojego domu?

Telefonem jajka nie ugotujesz - twierdzi gość Marcina Gruszki

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet