Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 14. listopada

Skrót wydarzeń - 14. listopada

WitekT 14 Listopada 2008 23:33

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 14. listopada 2008 roku.

Informacje dotyczące bieżących wydarzeń w mieście Lublinianie będą otrzymywać od przyszłego roku SMS-em. Szczegółowe zasady systemu mają być opracowane w ciągu kilku tygodni. Na razie wiadomo, że lubelscy urzędnicy będą się wzorować na rozwiązaniach z Poznania (tam interesanci są powiadamiani SMS-em o zarezerwowanej wcześniej wizycie, otrzymują też informacje o dokumentach, jakie muszą ze sobą zabrać do urzędu) i Rzeszowa (mieszkańcy otrzymują wiadomości o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, sportowych, informacje z życia osiedli oraz zestawienie cen paliw na stacjach benzynowych).

Bankomat 24/Euronet, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Savia na terenie południowej Polski. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za minimum 25 zł poprzez terminal Euronetu w kasie sklepów objętych promocją, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak "9". Promocja trwa do 31. grudnia.
Play przy współpracy z firmą FM Solutions wprowadza Serwis "Film & DVD, który umożliwia dostęp do zapowiedzi filmowych, premier oraz repertuaru granego już w kinach. Można w nim znaleźć również informacje na temat aktualnych premier DVD, obejrzeć zwiastuny filmów czy pobrać tapety filmowe na telefon. Serwis dostępny jest z przeglądarki internetowej telefonu. W celu otrzymania adresu WAP do Serwisu należy wysłać SMS o treści FILM pod numer 7099 (0,61 zł).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~homo_googleticus  2008-11-15 09:50:20  host: user-89-108-212-189.mobile.playmobile.pl

    Napiszcie jeszcze coś o tym http://is.gd/7BGi

  • 0

    2.  2008-11-15 21:45:30

    Powinno być: "Film & DVD", jest "Film & DVD, . Mała rzecz, a cieszy ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet