Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 14. lipca

Skrót wydarzeń - 14. lipca

LuiN 14 Lipca 2008 23:57

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 14. lipca 2008 roku.

W zasięgu oferty Play Online znalazły się kolejne dwa miasta: Poznań i Kraków.

apple iphone 3g Niektórych zmian w nowych edycjach telefonów komórkowych nie da się zauważyć w samej tylko specyfikacji, szczególnie jeśli chodzi o jakość dźwięku. Poniższy film prezentuje jakość dźwięku z Apple iPhone i Apple iPhone 3G (identyczne ustawienia equalizera i głośności). W "Madonnowym" teście iPhone 3G wydaje się być nieco cichszy, ale też lepiej radzi sobie z basami.


Od 14. lipca oferta telewizji cyfrowej UPC stanie się dostępna dla wszystkich mieszkańców Krakowa i Wieliczki, znajdujących się w zasięgu sieci. Wkrótce telewizja cyfrowa wprowadzona zostanie do oferty UPC w Trójmieście. Z usługi telewizji cyfrowej UPC mogą już korzystać mieszkańcy Warszawy, aglomeracji katowickiej, Wrocławia i Opola.

Nie ma już sklepu internetowego Plusa pod dawnym adresem. Zastąpiony został on ofertą zintegrowaną ze stroną główną operatora. W celu dokonania aktywacji lub zakupu telefonu należy posłużyć się stroną główną operatora, wybrać ofertę i kliknąć przycisk "Kupuję". Aby jednak stało się to możliwe konieczne jest uprzednie założenie konta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~tomiq  2008-07-15 11:40:54  host: apn-77-112-119-221.gprs.plus.pl

    w play online ma się też pojawić drugi abonament 8gb. przynajmniej takie chodzą słuchy./..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet