Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 13. września

Skrót wydarzeń - 13. września

Q! 13 Września 2011 23:24

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 13. września.

Według serwisu LiveSide, wkrótce Microsoft zwiększy wielkość miejsca dostępnego w usłudze SkyDrive. Dokumenty z pakietu Office oraz zdjęcia mają otrzymać nieograniczone miejsce na serwerach z Redmond, pozostałe dane będą musiały zadowolić się dotychczasowymi 25 GB. Bliższe informacje na temat zmian w microsoftowej usłudze w chmurze nie zostały podane.

Operator telefonii satelitarnej Iridium poinformował, że z jego usług korzysta już 500 tys. klientów. 90% z nich to klienci indywidualni, natomiast 10% udział należy do rządu amerykańskiego. Tak duży wzrost liczby użytkowników - ponad 25% rocznie w ciągu ostatnich kilku lat - spowodowany jest m.in. dynamicznym rozwojem usług M2M, czyli usług wykorzystywanych m.in. w przemyśle.
Według informacji Rzeczpospolitej, kontrakt na dostawę sprzętu sieciowego dla podmiotu Networks! może wygrać Nokia Siemens Networks oraz Huawei. Networks! to podmiot, który powstał z inicjatywy PTC oraz PTK Centertel i odpowiadać będzie za wspólne wykorzystywanie infrastruktury sieciowej przez obydwu operatorów. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2011-09-14 08:00:14  host: z11-01.opera-mini.net

  Mam pytanie: Co oznacza "źródło: wł"? Chodzi mi o to, jaki to jest skrót, od czego?

 • 0

  2. ~  2011-09-14 08:21:24  host: gw.mesart.com.pl

  własne

 • 0

  3. ~Paweł  2011-09-14 11:51:31  host: iug131.internetdsl.tpnet.pl

  "Według informacji Rzeczpospolitej, kontrakt na dostawę sprzętu sieciowego dla podmiotu Networks! może wygrać Nokia Siemens Networks oraz Huawei. Networks! to podmiot, który powstał z inicjatywy PTC oraz PTK Centertel " Czekam tylko na ujadaczy W3, którzy tak wyśmiewali infrastrukturę sieci PLAY w większości opartą na komponentach Huawei rzekomo pod zarzutem oszczędności spowodowanych kończącymi się MTR-ami. Skoro ponoć infrastruktura Huawei jest taka zła i beznadziejna to czemu spółka Networks! bierze ja pod uwagę? Problem Play leży nie po stronie złego sprzętu a po stronie jego beznadziejnej konfiguracji.

 • 0

  4. ~  2011-09-14 12:11:53  host: 213.146.54.31

  @3; orange już korzysta częściowo z Huawei. Trudno ocenić sprzęt, który jest stosunkowo od niedawna na rynku. Faktem jest, że Play ma problemy szczególnie z 2G

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-241-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czu uważasz, że operatorzy komunikatorów powinni ujawniać klucze szyfrujące na żądanie władz?

Prawo do prywatności znowu przegrało w imię walki z terroryzmem. Tym razem w Rosji

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet