Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 13. maja

Skrót wydarzeń - 13. maja

sirmark 13 Maja 2008 23:58

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 13. maja 2008 roku.

Firma Nokia Siemens Networks wygrała kontrakt na rozbudowę sieci w Iraku dla sieci Zain. Wartość projektu to 150 mln dolarów.

Netia została partnerem Wielkiej Gali Społeczeństwa Informacyjnego, stanowiącej część obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego w dniu 15 maja.
Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego odbywa się w tym roku pod hasłem "Młodzi duchem szansą dla ICT, ICT szansą dla młodych duchem". Jego celem jest wyjaśnienie jak najszerszej części społeczeństwa korzyści, jakie przeciętnemu obywatelowi przynosi społeczeństwo informacyjne. W tym roku w ramach imprez towarzyszących ŚDSI zostaną poruszone m.in. kwestie: kulturowe, psychologiczne i socjologiczne aspekty rozwoju społeczeństwa informacyjnego, wyzwania nowych mediów, e-nauczanie, e-wiedza, e-integracja.
UPC Polska poinformowała, że ma już 326 tys. klientów szerokopasmowego dostępu do Internetu, 128 tys. abonentów usługi telefonicznej i ponad milion klientów telewizji kablowej. W zasięgu szerokopasmowych sieci UPC znajduje się niemal 2 miliony gospodarstw domowych w Polsce.

playgg Play i Gadu-Gadu rozpoczęły wspólną promocję aplikacji Mobilne GG. Program do końca maja przyjął barwy Play, w zamian za co, również do końca maja, zniesiona została opłata abonamentowa za usługę. Koszty związane z transmisją danych naliczane są w dalszym ciągu. Aplikacja, dostępna pod tym adresem, stała się bezpłatna dla użytkowników wszystkich sieci.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2008-05-14 00:11:15

    no to teraz po kolei: 1) dobra wiadomosc dla osob przybywajacych w tym kraju. w wiekszosci krajow arabskich zasieg jest tylko przy glownych drogach i wiekszych skupiskach ludzi. moze teraz sie to zmieni. 2)wczoraj byl 13 maja, a oni partneruja wydarzeniu z 15 maja? albo tu jest cos z datami, albo netia ma fatalny pr... 3)cieszymnietobardzo. mam nadzieje, ze kiedys zaczna stwarzac realna konkurencje innym sieciom kablowym, bo poki co staraja sie niekonkurowac z nimi. 4) no IM to moze byc chyba jedyna oplacalna forma komunikacji i promocji internetowej w play...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-172-79.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet