Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 13. lutego

Skrót wydarzeń - 13. lutego

sirmark 13 Lutego 2008 22:54

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 13. lutego 2008 roku.

Ericsson ogłosił, że został wybrany przez japońską firmę NTT DoCoMo do projektu rozwoju stacji bazowych Long-Term Evolution (LTE). Ericsson od dawna współpracuje z NTT DoCoMo w zakresie badań, rozwoju i standaryzacji. Od 1992 Ericsson dostarcza DoCoMo stacje bazowe PDC, a ostatnio również stacje bazowe WCDMA dla sieci operatora FOMA.

mBank mobile umożliwił przenoszenie numerów z innych sieci do siebie. W tym celu należy złożyć wniosek w dowolnym mKiosku na terenie całego kraju.




Mobyland planuje rozpocząć działalność, początkowo jako wirtualny operator telefonii mobilnej (MVNO) w IV kwartale 2008 roku. Spółka do końca marca wybierze operatora komórkowego, z którego sieci skorzysta zanim zbuduje własną.

Do końca lutego w Vobis trwa promocja, w ramach której przy zakupie Nokia 7500 Prism lub Nokia E51 dodawana jest drukarka HP PhotoSmart A618 z technologia Bluetooth.

HTC poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży HTC Shift, urządzenia z systemem Windows Vista oraz interfejsem Microsoft Origami Experience 2.0. Shift jest dostępny w sieci Telefonica w Hiszpanii i Orange w Wielkiej Brytanii, a wkrótce będzie dostępny w sieci TIM we Włoszech oraz określonych detalistów w całej Europie w cenie 1199 euro.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2008-02-13 23:02:34  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    czy moze ktos wie czy w play jest jakis program lojalnosciowy??????????????????????? templars teraz ja 1!!!

  • 0

    2. ~  2008-02-13 23:11:29  host: 80.51.91.252

    plej, plej, plej, w kółko plej - zwymiotować można od tego.

  • 0

    3.  2008-02-13 23:21:26

    w play narazie nie będzie lojalki, może jak sieć będzie miała 2lata to wtedy coś pomyślą jak ludziom się zaczną umowy kończyć. A tak to już za dużo o tym plajt... :)

  • 0

    4. ~  2008-02-13 23:29:48  host: abab177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo play jest super a jak chcesz zygac to zygaj.Play to dobra siec a wcale w niej nie jestem.

  • 0

    5. ~  2008-02-13 23:47:28  host: 80.51.91.252

    plej srej - o!

  • 0

    6. ~  2008-02-13 23:48:27  host: 80.51.91.252

    kwistas, plej nawet nie dotrwa dwóch lat :> :> :>

  • 0

    7. ~  2008-02-13 23:54:09  host: wap.mobile.project4.pl

    Odstosunkujcie się od Play! To obecnie najtańsza sieć w Polsce, bez pakietów i tym podobnych, dziwnych tworów. Play wymiata! Czy chcecie czy nie.

  • 0

    8.  2008-02-14 01:57:19

    #7 może i bez pakietów najtańszy, ale jeśli wziąć pod uwagę pakiety u innych opów, to już tak wcale tanio nie jest. Ja akurat potrzebuję nr w Play dla mamy - bo taki ma profil dzwonienia - ale nie mają bezgotówkowej formy płatności i dla mnie odpadają ;)

  • 0

    9.  2008-02-14 10:25:05

    Bezgotówkowa forma płatności jest w Play.

  • 0

    10. ~  2008-02-14 11:57:14  host: 80.51.91.252

    plej zamiata podłogę - czyli same brudy hehehehehe :>

  • 0

    11.  2008-02-14 14:13:14

    #9 stics - na www nie mogę tego znaleźć a ebok mi odpowiedział, że nie mają takich usług.

  • 0

    12. ~znawca  2008-02-14 17:50:54  host: atropos.tpi.pl

    #5: plej srej chlej ojej i tak dalej ...

  • 0

    13.  2008-02-28 19:51:34

    To ja zmienię temat z Play'a, bo widzę że to już się przejadło. Czy ktoś kupił już tą nokię E51, o której tu wspomnieli? Niedługo koniec lutego, więc muszę się szybko zdecydować, bo poźniej nie dostanę drukarki. Jeśli naprawdę warto to proszę o napisanie tego :)

Dodaj swoją opinię