Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 13. kwietnia

Skrót wydarzeń - 13. kwietnia

WitekT 13 Kwietnia 2007 20:34

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 13. kwietnia 2007 roku.

Telefonia Dialog zawarła porozumienie z Siemens Networks o dostawie i wdrożeniu systemu cyfrowej telewizji. To kolejne podejście operatora do wdrożenia usług telewizyjnych. Tym razem zapowiada komercyjny start na jesień tego roku.

Telekom Austria chce sprzedać kupionego w grudniu 2006 roku operatora eTel. Austriacy kupili od funduszy inwestycyjnych działającą w Austrii, Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech firmę eTel za 90 mln euro. Kupnem operatora mogą być zainteresowani tacy operatorzy, jak Tele2UTA, Colt, Verizon i Inode.




China Electronics Corporation (CEC) kupił od Phlipsa aktywa związane z produkcją telefonów komórkowych i przejął 250 pracowników firmy. Nie podano kwoty transakcji. W I kwartale sprzedaż tego działu wyniosła tylko 55 mln euro - o 45 mln euro mniej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2007-04-13 21:53:05

    Może to nowa marka PTC zapowiadali, że będą nowe ?)

  • 0

    15.  2007-04-13 21:55:03

    No jak to co? Gdy okaże się że to TELE2, trzeba znów będzie uważać co podpisujemy, co listonosz podrrzuca itd ;) A np. jeśli POLSAT to będzie można snuć domysły nt. jakiegoś upuściku na telewizję itd. ;)

  • 0

    16. ~  2007-04-13 21:55:55  host: apn-238-49.gprsbal.plusgsm.pl

    Panie Witku z m.telepolis komentarze nie są dodawane :/ coś padło... strzelam to bedzie pko bank jako wirtualny ;)

  • 0

    17. ~  2007-04-13 21:57:01  host: apn-238-49.gprsbal.plusgsm.pl

    To ja szalony :)

  • 0

    18. ~poznaniak  2007-04-13 22:07:07  host: 213-238-96-247.adsl.inetia.pl

    Po ścieżce do kłębka - adres ip ma bardzo podoebny do www.plusgsm.pl - obstawiam inteligo. W innych przypadkach (dialog, tele2) byłoby głośno...

  • 0

    19. ~tdsz  2007-04-13 22:09:22  host: zombie.kompania.net

    CYBER: jeśli chodzi o Polsat, to obstawiałbym go na ostatnim miejscu Twojej listy. Sami zresztą niedawno podawali informacje, że planują wystartować w czwartym kwartale 2007. Pozdrawiam :)

  • 0

    20. ~  2007-04-13 22:20:21  host: aclc32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a może to zmiana wizerunku Samych Swoich hahahaha

  • 0

    21.  2007-04-13 22:53:22

    inetnum: 217.17.46.168 - 217.17.46.175 netname: Zentropy-PL descr: McCann Erickson Poland descr: ul. Transportowcow 11/13 descr: 02-858 Warsaw country: PL

  • 0

    22.  2007-04-14 03:55:24

    na 99% procent wiem że PKO jeżeli to nie oni bardzo bym się zdziwił podobno lada dzień mają ruszyć.... sprawdzona wiadomosć..

  • 0

    23. ~r  2007-04-14 07:59:45  host: chello087207181018.chello.pl

    tia, i ich topowy model telefonu: k510. Zapowiada się rewelacja na miarę wszechczasów ;)

  • 0

    24. ~Nick  2007-04-14 08:49:36  host: staticline679.toya.net.pl

    Niby została godzina :) Ciekawe...

  • 0

    25. ~  2007-04-14 09:52:48  host: p07-12.opera-mini.net

    Nowy mvno= MNI

  • 0

    26. ~Raki  2007-04-14 10:00:36  host: ayz172.internetdsl.tpnet.pl

    no i ściema...

  • 0

    27. ~Nick  2007-04-14 10:00:50  host: staticline679.toya.net.pl

    I znów 119:59:... w ten sposób odliczania mogą ruszyć w 2008 :)))

  • 0

    28. ~Raki  2007-04-14 10:02:45  host: ayz172.internetdsl.tpnet.pl

    Pewnie jeszcze nawet nie mają koncesji, każdy mógłby sobie założyć taką stronkę że zakłada nową siec komórkową... jesli to kampania reklamowa to kiepska..

  • 0

    29. ~rudy  2007-04-14 10:28:19  host: nervosol.magma-net.pl

    sam sie poswiecilem - tu wrzucilem zrzuty ekranu na chwile przed io na chwile po 'premierze' ... wielki pic, pewnie Amway http://www.telefoniaplay.com/viewtopic.php?t=53

  • 0

    30. ~rudy  2007-04-14 10:29:10  host: nervosol.magma-net.pl

    albo tak? ... http://www.telefoniaplay.com/viewtopic.php?t=53

  • 0

    31. ~poznaniak  2007-04-14 14:16:45  host: 213-238-106-132.adsl.inetia.pl

    ****Nick: take podejście do klienta utwierdza mnie, że będzie to PKO BP. Oni mają dość specyficzną troskę o jakość obsługi petent..., o! przepraszam, chciałem powiedzieć klientów!

  • 0

    32. ~arti  2007-04-14 20:24:55  host: sub253-210.elpos.net

    moze jadnak MNI MOBILE?

  • 0

    33. ~  2007-04-14 21:13:28  host: inet20908na-0.eranet.pl

    MNI jest w lesie z rozmowami ;-) Moze jesienia rusza, jak Bog da...

Dodaj swoją opinię