Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 13. kwietnia

Skrót wydarzeń - 13. kwietnia

WitekT 13 Kwietnia 2010 23:56

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 13. kwietnia 2010 roku.

Centertel wygrał przetarg na dostarczenie Poczcie Polskiej 6,9 tys. aktywacji głosowych wraz z telefonami, 350 aktywacji do transmisji danych wraz z modemami, 121 aktywacji do bramek głosowych wraz z urządzeniami oraz - dodatkowo - 150 zestawów głośnomówiących, 300 zestawów słuchawkowych i 800 baterii. Wartość kontraktu to 1,97 mln zł, Centertel pokonał dwóch konkurentów.

Wśród siedmiu najkorzystniejszych ofert w przetargu na dostawę 5 tys. telefonów IP dla potrzeb usług transmisji głosu w ramach sieci OST 112 znalazły się m.in. oferty Sygnity i TP. Ze zwycięzcami przetargu zamawiający podpisze umowę ramową, która obowiązywać będzie przez 36 miesięcy od dnia jej zawarcia lub do wyczerpania kwoty 10 mln zł brutto.
Rzecznik Play potwierdził, że w ostatnią sobotę po informacjach o wypadku samolotu pojawiły się utrudnienia z wykonywaniem połączeń głosowych. Natężenie ruchu głosowego i SMS-owego przekroczyło w tym czasie ruch odnotowany podczas ostatniej Wigilii czy godziny 24 w Sylwestra.

W zasięgu Play Online znalazło się 16 nowych miejscowości: Barlinek, Głuszyca, Jastrowie, Kalwaria Zebrzydowska, Karczew, Kietrz, Korsze, Lądek-Zdrój, Polanica-Zdrój, Rawa Mazowiecka, Sokółka, Stryszawa, Szczytna, Tuchów, Tymbark i Zbąszynek.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet