Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 12. stycznia

Skrót wydarzeń - 12. stycznia

LuiN 12 Stycznia 2011 23:35

0 0
Przedstawiamy skrót wydarzeń z 12. stycznia.

W ramach WOŚP abonenci Play wysłali 28.865 wiadomości SMS na łączną kwotę ponad 177 tys. zł. P4 jako jedyny przekazał cały VAT (ponad 33 tys. zł) w formie darowizny zarówno za wiadomości SMS wysłane przez klientów postpaid jak i prepaid.

Telekomunikacja Polska może dostać za TP Emitel, największego polskiego teleoperatora, nawet ponad 1,5 mld zł - poinformował dziś Bloomberg.

Apple wydało system iOS 4.3. w wersji beta 1. Jest on do ściągnięcia z oficjalnego portalu dla programistów aplikacji na iPhone'y, iPady i iPody (682 MB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2011-01-14 16:52:25  host: z21-03.opera-mini.net

    no brawo, jestem coraz bardziej zadowolony że uciekłem z plusa do play :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet