Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 12. listopada

Skrót wydarzeń - 12. listopada

sirmark 12 Listopada 2008 23:33

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 12. listopada 2008 roku.

Po takich gierkach flashowych jak "Wyklep pupcie", "Strażaczka" i "Dziewczyny robią numerek", w które zagrało kilkadziesiąt tysięcy internautów, MobilKing uruchomił nową grę zatytułowaną "Świąteczna gorączka".

HTC poinformowała o uruchomieniu polskojęzycznej infolinii telefonicznej. Infolinia działa od 6. listopada pod numerem telefonu 00 800 121 1666, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 18:30. Za jej pomocą można uzyskać pomoc techniczną w zakresie konfiguracji i obsługi telefonów HTC.

14. listopada na ekrany kin wchodzi komedia Sławomira Kryńskiego "To nie tak jak myślisz, kotku", której koproducentem jest Telekomunikacja Polska. W głównych rolach zobaczymy m.in. Katarzynę Figurę, Jana Frycza, Tomasza Kota oraz Jacka Borusińskiego z kabaretu Mumio. Telekomunikacja Polska zaangażowała się do tej pory w 10 produkcji filmowych.
Urząd Komunikacji Elektronicznej nie otrzymał jeszcze ostatecznej wersji raportu ekspertów o zasadności i sposobie podziału Telekomunikacji Polskiej SA i jego publikacja nastąpi być może w czwartek lub piątek - poinformowała w radiu PiN prezes UKE Anna Streżyńska. Wcześniej prezes mówiła, że najwcześniej 12. listopada planowana jest publikacja raportu przygotowanego na zlecenie UKE o zasadności i sposobie podziału operatora.

nokia e51 Nokia opublikowała kolejną aktualizację oprogramowania dla popularnego smartfonu Nokia E51. Aktualizacji dokonać można poprzez Nokia Software Updater. Zmiany dotyczą przede wszystkim wydajności, np. skrócenia czasu uruchamiania aplikacji Nokia Maps 2. W dalszym ciągu brakuje Flash Lite 3 - dla oglądania wideo strumieniowego z serwisu YouTube należy zaopatrzyć się w dodatkową aplikację.

micro nickel Nie wiesz jak zabezpieczyć newralgiczne dane? Zamknij je w monecie. Najpopularniejszy zewnętrzny nośnik danych stosowany w telefonii komórkowej (karta microSD) dorobił się godnego futerału. Po zabezpieczeniu karty pamięci i schowaniu jej w portfelu trzeba tylko pamiętać, by nie wrzucić jej do automatu. Gadżet wkrótce trafi na rynek w cenie około 30 dolarów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2008-11-12 23:51:18

    no... e71 nowa aktualizacje miala 2 dni temu i do teraz nie ma wersji dla polskiego PC, ciekawe czy e51 juz ma...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet