Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 11. marca

Skrót wydarzeń - 11. marca

Ringu 11 Marca 2011 23:30

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 11. marca 2011 roku.

Centertel wprowadził promocję usługi Nawigacja Orange dla klientów biznesowych. Przy podpisywaniu umowy na 12 lub 24 miesiące można otrzymać bezpłatną licencje na nawigację, która obowiązywać będzie przez połowę czasu trwania kontraktu. Po tym okresie naliczana jest miesięczna opłata w wysokości 25,19 zł.

W USA można już kupić iPada 2. Za najprostszą wersję 16 GB z samym Wi-Fi trzeba zapłacić 499 dolarów, wersja 64 GB z 3G i Wi-Fi kosztuje 829 dolarów. Najnowszy tablet od Apple w Polsce pojawi się już 25. marca.
Oficjalny sklep Sony Ericssona oranizuje plebiscyt na Produkt roku 2010. Wśród uczestników głosowania zostanie rozlosowany smartfon XPERIA Arc. Więcej szczegółów można znaleźć pod tym adresem.

Adobe zapowiedział, że 18. marca pojawi się aktualizacja, dzięki której będzie można odtwarzać animacje i filmy Flash 10.2 na urządzeniach z sytemem Android w wersji co najmniej 2.2.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-11-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet