Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 11. kwietnia

Skrót wydarzeń - 11. kwietnia

sirmark 11 Kwietnia 2009 21:05

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 11. kwietnia 2009 roku.

Spółka MIS wdraża oprogramowanie do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów, które przyspieszy i usprawni pracę w Telefonii Dialog. Będzie z niego korzystało ponad 1500 pracowników firmy.
Wśród korzyści z wdrożenia oprogramowania MIS jest m.in. usprawnienie obiegu dokumentów w Dialogu i skrócenie czasu realizacji procedur. Dokumenty będą skanowane, wprowadzane do systemu oraz odpowiednio definiowane, dzięki czemu automatycznie zostaną w formie elektronicznej przypisane do właściwego procesu. Program będzie pilnował terminów i przypominał użytkownikowi o wykonaniu zadania, zmniejszy się więc ryzyko opóźnień.




mBank Mobile przedłuża promocję Przenieś numer i zyskaj 40 minut. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów mBanku i tych osób, które chciałyby połączyć usługi bankowe z telekomunikacyjnymi. W ramach promocji po przeniesieniu numeru przez pół roku klient otrzymuje 40 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

9. kwietnia w skład rady nadzorczej Netii weszli George Karaplis, Stan Abbeloos, Ben Duster, Nicolas Maguin, Ewa Pawluczuk oraz Piotr Żochowski. W związku z powyższymi nominacjami w skład rady nadzorczej Netii wchodzi obecnie 9 osób. Oprócz wymienionych, jeszcze Raimondo Eggink, Tadeusz Radzimiński oraz Jerome de Vitry.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-04-11 21:24:32

    To ja kasuję.

  • 0

    4. ~  2009-04-11 21:28:46  host: ary75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o widzę święta w swoim mieście :)

  • 0

    5. ~V  2009-04-11 21:47:10  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #2 - ogolił? co Ty za jajka kupujesz. Zmień sklep, serio. Od napromieniowanych kur to niezbyt zdrowe muszą być. ;)

  • 0

    6. ~Ajaj  2009-04-11 22:06:45  host: f96-048.opera-mini.net

    mBank daje 40min Toz to smieszne

  • 0

    7. ~  2009-04-12 00:26:47  host: inet20908nb-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Śmieszne, a w zasadzie przerazajace jest to ze Dialog zatrudnia ponad 1500 osob w czesci zajmujacej sie papierologia elektryczna

  • 0

    8. ~Ajaj  2009-04-12 08:32:26  host: f96-038.opera-mini.net

    No Play oferuje 60/0.29=207 min. Juz nie mowiac o duzo lepszej ofercie Playa. mBank tradycyjnie szuka frajera

  • 0

    9. ~  2009-04-12 11:38:56  host: ip-94-42-43-93.multimo.gtsenergis.pl

    2 nie myje bo lubi jak mu śmierdzą, hahaha. I chciał wiedzieć czy to zboczenie czy inni też tak mają. Ale nie mają śmierdziuchu:-)

  • 0

    10. ~~johan  2009-04-12 12:18:44  host: f142-040.opera-mini.net

    Czytając wasze opinię stwierdzam że kaczor miał rację takim tekstem może operować tylko bezmyślny cyborg wstyd ! Ale przecież wy go nie macie

  • 0

    11. ~  2009-04-12 12:52:27  host: 80.51.91.252

    @8 Czy wy w każdym newsie musicie wciskać info o tym pleju? W PR tej firmy pracujecie?

  • 0

    12. ~MaRiO  2009-04-12 13:17:24  host: static-68-219.is.net.pl

    a gdzie news dnia z zyczeniami wesolych swiat ?? :)) ja jednak zycze wszystkim WESOLYCH SWIAT! I MOKREGO DYNGUSA! portalowi jak rowniez jego czytelnikom.. pozdro :))

  • 0

    13.  2009-04-12 13:22:26

    I właśnie takie komentarze jak tego "mądrego" anonima spod #9 i wcześniejsze powinno się blokować dostęp do umieszczania komentarzy :P nie dość ,że nie na temat to jeszcze głupie i nieeleganckie :P

  • 0

    14. ~Ajaj  2009-04-12 14:14:55  host: f96-029.opera-mini.net

    #11: to chyba jasne ze wszystkie oferty porownujemy do lidera rynku jakim jest obecnie Fresh. Minal prawie miesiac i nikt mu nie podskoczyl. Do czego mamy porownywac¿ Do najgorszej oferty? Sprobuj pomyslec. To nie boli.

  • 0

    15. ~s1k0r3k  2009-04-12 15:22:10  host: ip-94-42-43-93.multimo.gtsenergis.pl

    13 anonimowo skomentowałem chamski, głupi i ANONIMOWY post nr 2, króty nie zasługiwał na inteligentną odpowiedź. I w czym post 9 jest głupszy i mniej elegancki niż 2, że to jego wyróżniłeś jako przykład? Czy jesteś aż taki inteligentny i nie potrafisz przeczytać AŻ 7 WPISÓW? I nie mam nic przeciwko, jeżeli posty tego typu będą usuwane.

  • 0

    16. ~s1k0r3k  2009-04-12 15:30:35  host: ip-94-42-43-93.multimo.gtsenergis.pl

    11 Jeżeli jakaś firma oferuje bonus za przeniesienie numeru to chyba normalne, ze MOŻNA PORÓWNAĆ Z BONUSEM, KTÓRY OFERUJE KONKURENCJA. Czy uważasz, że te 2 tematy nie są związane ze sobą i nie powinno się ich porównywać, a może nie lubisz Play i dlatego każdy kto widzi, że Play oferuje lepsze warunki to powinien się zamknąć, bo ty tego nie lubisz? A więc ANONIMIE (niektórzy lubią to słowo :-)) napisz co twój Operator oferuje za przeniesienie numeru i niech Ajaj (i ja) zobaczy, że się mylił i Play oferuje słaby bonus. A jak chcesz cały czas czytać, że tylko twój operator ma tanio i zajebiście to wejdź na jego stronkę.

  • 0

    17. ~  2009-04-12 22:12:11  host: azt181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja tam jaja gole moja dziewczyna sobie wisienke też goli, to jest wygodne i higieniczne :)

  • 0

    18. ~  2009-04-13 00:14:15  host: azt181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tez gole

  • 0

    19.  2009-04-13 13:14:25

    Na era.pl można zamówić bezpłatne startery TakTaka-a :) Chyba nie było o tym newsa...

  • 0

    20. ~Ajaj  2009-04-13 14:15:13  host: f96-025.opera-mini.net

    A kto by chcial starter taktaka. Ja moze bym wzial gdyby doplacali do tego badziewia. A tak to po co mi.

  • 0

    21.  2009-04-13 22:17:00

    #9- Jaja (męskie gonady) przyżyciowo nie śmierdzą. Wogóle. A więc nie wiem skąd ten pomysł, żeby komuś pojechać w ten sposób, domniemuję, że z autopsji- jeżeli Ci śmierdzą- idź do lekarza bo może masz jakąś martwicę. Albo posokę. #17- Nie powinno się usuwać owłosienia łonowego. Może to i wygodne, ale higieniczne- nie. Włosy utrudniają dostęp patogennym drobnoustrojom. Jeszcze u Ciebie to pół biedy- cewka moczowa jest dużo dłuższa i dodatkowo dezynfekowana wydzieliną prostaty. Ale u kobiet samo kwaśne pH pochwy nie zawsze wystarczy, ponadto cewka moczowa jest bardzo krótka. Łatwo o infekcję pęcherza. Także nie gólcie się dzieci nigdzie. Jeżeli chodzi o tę promocję mBanku- chyba bym nie skorzystał. 40 minut mnie nie przekonuje.

  • 0

    22. ~  2009-04-14 13:56:35  host: ip-89-174-119-213.multimo.gtsenergis.pl

    słuchaj jajnik, hehe, jeśli 2 nie myje to nie chce sprawdzać.

Dodaj swoją opinię