Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 10. grudnia

Skrót wydarzeń - 10. grudnia

LuiN 10 Grudnia 2008 23:57

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 10. grudnia 2008 roku.

Euronet, dostawca usługi e-Pay, organizuje konkurs "e-Pay same Plusy" we współpracy z operatorem sieci Plus - firmą Polkomtel, oraz punktami sprzedaży detalicznej doładowań. Klientom, którzy zakupią poprzez terminal Euronetu kupon doładowujący sieci Plus za minimum 30 zł, oraz w danym tygodniu lub miesiącu wymyślą najciekawsze hasło ze słowami "e-Pay" i "Plus", przyznane zostaną nagrody (SMS pod numer 6369, w treści hasło i numer seryjny kuponu doładowującego). Konkurs trwa od 8. grudnia do 16. marca. Do wygrania między innymi pralki, lodówki, ekspresy do kawy, miksery, golarki i (inne) akcesoria telefoniczne.

jambox zdjecia przeglad Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX, jako jedna z pierwszych platform w Polsce, uruchomiła nową usługę - przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora. Dzięki przeglądarce użytkownicy JAMBOX mają dostęp do albumów zdjęciowych, które znajdują się na portalu internetowym Picasa Web Albums. Nowa usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat.
Firma HTC poinformowała, że jej nowym partnerem w dystrybucji została spółka AB. Wrocławska spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Specjalny, dwucyfrowy numer GG:17 można od dzisiaj licytować na Aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie XIV Finału numer GG:14 wylicytowano na kwotę 2025 zł, w trakcie XV Finału numer GG:15 wylicytowano na kwotę 5799 zł, zaś w trakcie XVI Finału numer GG:16 wylicytowano na kwotę 13900 zł. W tym roku Gadu-Gadu, poza numerem specjalnym GG, przeznaczy na aukcje również plakat Gadu-Dyktanda z autografem profesora Jerzego Bralczyka, zestawy gadżetów GG (m.in. polar, płyty, książki, smycze) i wiele innych. Kolejne aukcje GG pojawią się w najbliższych dniach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2008-12-11 01:03:54

    jezeli do kablowek zaliczamy rowniez operatorow swiadczacych uslugi w oparciu o IPTV to nie pierwsza ;) a z cyfrzakow to jeszcze 'n'ka daje mozliwosc przegladania zdjec z katalokow onetu, ale kablowka tego nazwac nie mozna ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet