Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 10. grudnia

Skrót wydarzeń - 10. grudnia

WitekT 10 Grudnia 2007 23:01

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 10. grudnia 2007 roku.

Multimedia Polska nabyła 100% udziałów spółki Zicom z Tarnowa za - wstępnie - 6 mln zł. Finalna cena będzie znana po zakończeniu procesu due diligence spółki. Zicom świadczy usługi telefonii stacjonarnej i dostępu do Internetu oraz, w ramach pilotażu, usługi telewizji cyfrowej. Posiada sieci telekomunikacyjne w Tarnowie obejmujące około 8 tys. lokali mieszkalnych oraz świadczy około 5 tys. klientów usług dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej.

Powstał pierwszy chyba polski operator VoIP przeznaczony dla środowiska homoseksualnego - GayVoice. Połączenia w ramach sieci są darmowe, na stacjonarne 7 groszy za minutę, komórki od 49 groszy bez prezentacji, do 59 groszy z prezentacją.




mBank mobile w ramach gwiazdkowej promocji oferuje dodatkowe minuty za doładowanie. Wystarczy do końca roku doładować telefon na kwotę: od 30 zł do 39 zł - bonus 30 minut, 40 PLN i powyżej - bonus 40 minut. Minuty można wykorzystać na rozmowy do wszystkich sieci. Można je też zamienić na wiadomości sms lub inne usługi.

Operator telekomunikacyjny Sferia przedłuża wszystkie promocje interentowe do końca roku. Taryfy - tranSFER L v3.1, tranSFER xL v3.1, tranSFER xxL v3.1 (taryfy te oferują internet do 3,1 Mb/s) oraz tranSFERnight pozostają w specjalnych cenach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~ukenamuniu  2007-12-10 23:13:16  host: nat-go2.aster.pl

    dobrze, że nie GayJoice

  • 0

    2.  2007-12-10 23:16:32

    GayVoice... ahahahah... skonam :D

  • 0

    3. ~  2007-12-10 23:17:23  host: 87-205-220-60.adsl.inetia.pl

    dobrze, że nie GayJoy albo GayJuice

  • 0

    4.  2007-12-10 23:26:50

    ukenamuniu: GayJuice ;)

  • 0

    5. ~  2007-12-10 23:31:01  host: acma200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co macie do gejów? Nas tu na telepolisie też jest dużo :)

  • 0

    6. ~Mimi  2007-12-10 23:34:02  host: p09-13.opera-mini.net

    I to sie nazywa tolerancja. Gleby i smieci jestescie! Jestem hetero ale nie nasmiewam sie z innych bo sa homo, albo maja inny kolor skory, religie itd.

  • 0

    7. ~ukenamuniu  2007-12-10 23:35:18  host: nat-go2.aster.pl

    #5: a są trolle-geje?

  • 0

    8. ~jojo  2007-12-10 23:38:30  host: eex197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co geje mają do hetero...? Nie bądźcie tacy przewrażliwieni i nie irytujcie się tak! Trochę dystansu do siebie. ;-P

  • 0

    9. ~Paweł I Jacek :)  2007-12-11 00:00:12  host: acma200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesteście żałośni

  • 0

    10. ~  2007-12-11 00:42:44  host: public-gprs101950.centertel.pl

    a ja telefona własnie wygrałem

  • 0

    11.  2007-12-11 01:49:43

    #5,6: a kto powiedzial, ze mam cos do gejow ? Jeez, nie ma to jak przewrazliwienie :P

  • 0

    12. ~piotras  2007-12-11 10:28:34  host: 150.254.125.50

    ta cała telefonia voip korzysta z sieci E-Telko. Numer: 022 3978388 Operator: E-Telko Sp z o.o.

  • 0

    13.  2007-12-11 11:15:33

    @6: czy dla Ciebie to nie jest zabawne? Czym niby powinien różnić się telefon VoIP dla geja od telefonu VoIP dla hetero? To tak, jakby stworzyć telefonię VoIP dla murzyna, dla blondynki, dla pastucha itd. To po prostu śmieszne jest. Czekamy na GayMobile MVNO ;)

  • 0

    14.  2007-12-11 11:23:19

    no no :D he he

  • 0

    15.  2007-12-11 11:45:18

    Fajnie że się Mbank Mobile obudził i w końcu ruszył z porządną promocją doładowań.

  • 0

    16.  2007-12-11 17:46:13

    13. - masz rację. Jakby za to stworzyć TeleHetero, to by dopiero były krzyki o nietolerancję. Nie mówcie, że nie... :-P

  • 0

    17. ~gayowaty  2007-12-11 19:13:10  host: 217.116.110.190

    tez mi news

  • 0

    18. ~haha  2007-12-11 21:22:56  host: chello089077136181.chello.pl

    Te doładowania w mbanku można wykorzystać tylko "w ramach sieci", nie do wszystkich.

  • 0

    19.  2007-12-12 10:31:15

    Jak telefonia dla gejów to wszystko ok., jak stworzyć " voice dla normalnych zdrowych ludzi" to podniesie się raban, że ktoś dyskryminuje mniejszość. Tylko jak mniejszość narzuca się większości to wszystko jest ok. Czegoś tu nie rozumiem

  • 0

    20. ~  2007-12-12 23:24:21  host: abbo10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "due dilligance" - Did you mean: due diligence ? :D :D :D

Dodaj swoją opinię