Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 1. października

Skrót wydarzeń - 1. października

sirmark 1 Października 2008 23:59

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 1. października 2008 roku.

Marka Nokia otrzymała I miejsce w kategorii "Telefony Komórkowe" w IV edycji programu Laur Konsumenta realizowanym przez Rzecz o Biznesie - dodatek do dziennika Rzeczpospolita. Nokia została oceniona przez konsumentów biorących udział w programie jako najbardziej rozpoznawana marka, cechująca się najlepszą jakością, wzornictwem i innowacyjnością. Największa ilość respondentów właśnie markę Nokia zarekomendowałoby znajomym w oparciu o własne doświadczenia.

Ipfon, operator telefonii internetowej, od 1. października obniża prawie o 20% ceny połączeń na telefony komórkowe. Ceny połączeń komórkowych do sieci Era, Plus i Orange z prezentacją numeru będą wynosiły 0,53 zł za minutę połączenia.
Skype zaprezentował kolejną wersję programu, oznaczoną jako 4.0 beta2 Wprowadzono w niej kolejne zmiany, zgodnie z sugestiami użytkowników. Program ponownie daje możliwość dowolnego zmieniania rozmiaru okna. Wprowadzono także grupy kontaktów i powiadomienia o zdarzeniach. Zmian jest więcej, jednak wciąż nie jest to finalna wersja komunikatora. Firma wciąż oczekuje na opinie użytkowników ich podstawie wprowadzi kolejne zmiany.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2008-10-02 15:15:12

    Nokia i wysoka jakość? Chyba komuś pomyliło się trochę...

  • 0

    2.  2008-10-02 16:31:02

    #1 jakosc moze i tak (vide seria E i inne z wyzszej polki), ale innowacyjne (gdzie tak dlugo zapowiadany tel. dotykowy od nokii?) i dobrze wygladajace (dla mnie nowe Nki sa paskudne nie mowiac o prism'ach).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet