Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wiadomości - 30. lipca

Skrót wiadomości - 30. lipca

sirmark 30 Lipca 2008 23:44

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 30. lipca 2008 roku.

Zarząd TelForceOne podwyższył kapitał zakładowego spółki zależnej Teletorium o kwotę 14 mln zł, co oznacza nabycie przez emitenta 280 tys. udziałów o wartości nominalnej po 50 zł każdy. Udziały zostały opłacone wierzytelnościami pieniężnymi powstałymi wobec Teletorium z tytułu wierzytelności handlowych na łączną kwotę 14 mln zł.

Multimedia Polska i Interia.pl nawiązały współpracę, w wyniku której internauci Multimediów, po wpisaniu błędnego adresu www, połączą się ze specjalnie przygotowaną przez Interia.pl stroną. To pierwsze tego typu rozwiązanie miedzy operatorem kablowym a portalem internetowym.
easyCall, operator telefonii internetowej VoIP, podpisał umowę z Telekomunikacją Polską, na mocy której dane jego abonentów będą mogły być przekazywane do prowadzonego przez TP ogólnokrajowego spisu numerów telefonicznych.
Operacja przekazania danych do biura numerów dla klientów easyCall jest bezpłatna, wymaga jednak wyrażenia na to zgody przez abonenta. W przypadku abonentów telefonii stacjonarnej ekotel zgoda taka wymaga jedynie ustnego wyrażenia odpowiedniej woli, w przypadku użytkowników telefonii internetowej zgoda odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie WWW, wydrukowanie go, podpisanie i przesłanie do easyCall.

UPC wprowadziło promocję na MixPakiety, która dotyczy zakupu minimum dwóch lub trzech usług oferowanych przez UPC: telewizyjnej (w tym usługi telewizji cyfrowej), internetowej oraz telefonicznej. W przypadku zamówienia pakietu trzech usług, klienci otrzymają rabat od sumy cennikowych opłat abonamentowych w wysokości 20%. Zamówienie pakietu obejmującego dwie usługi wiąże się z obniżeniem opłat abonamentowych o 10%. Rabat przyznawany jest na zawsze i będzie obowiązywał przez cały okres korzystania z pakietu

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet