Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skradziono transport telefonów Vertu

Skradziono transport telefonów Vertu

TP 12 Czerwca 2007 15:01

0 0

Czterech mężczyzn zaatakowało 6. czerwca furgonetkę przewożącą ekskluzywne telefony Vertu. Najpierw zamaskowani napastnicy zmusili kierowcę furgonetki do zjechania z drogi, następnie ukradli telefony o łącznej wartości blisko 6 mln dolarów.

Zamaskowani mężczyźni szybko oddalili się czarnym Subaru. Całe zdarzenie miało miejsce w Farnborough (Hampshire) w Wielkiej Brytanii.




Zaalarmowana policja podjęła pościg za bandytami. Samochód przestępców w końcu rozbił się podczas ucieczki. Kierowca wraz z trzema kompanami i telefonami zniknęli. Policji udało się później zatrzymać dwóch podejrzanych sprawców w wieku 26 i 27 lat.

Źródło tekstu: BBC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-06-12 15:22:32

    No to czekajmy teraz na zlote Vertu na allegro w cenie Sirocco za marne 3,5 kola :)

  • 0

    2.  2007-06-12 15:23:52

    zawsze to oryginalniejsze niż napad na bank, a o ile wydaje się prostsze :)

  • 0

    3.  2007-06-12 15:27:12

    no i co im z tych teleonow? nie sprzedadzą bo odrazu wpadną

  • 0

    4.  2007-06-12 15:28:16

    opchnac cos takiego nie jest latwe wszak to towar malo popularny - pojdzie do przetopu.

  • 0

    5. ~WoWo  2007-06-12 16:01:16  host: actl133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    He he. Pewnie Polacy :-)

  • 0

    6.  2007-06-12 16:10:09

    @5 - wyobraz sobie, ze to samo pomyslalem ;-)

  • 0

    7.  2007-06-12 16:17:04

    Swoją drogą to na Subaru też trzeba mieć kasę...

  • 0

    8.  2007-06-12 16:26:02

    "zjechania w z drogi" chyba niepotrzebnie "w" tam się wplątało :)

  • 0

    9. ~hmm  2007-06-12 16:39:31  host: 212.122.214.240

    @sabled Subaru pewnie był kradziony... nigdy filmów nie oglądałeś gangsterskich :/ ??

  • 0

    10. ~Stavros  2007-06-12 17:40:42  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    A skad przekonanie, ze te Vertu mialy obudowe ze zlota?

  • 0

    11. ~Faz  2007-06-12 17:54:11  host: hsiproxy.astra-net.com

    Haha i bardzo dobrze zrobili uwolnia ludzi od nokii w jakiejs ladniejszej obudowie. I to za jaka kase :P I niech przetopia na czyste zloto bo sam telefon to zlom :P

  • 0

    12. ~tymis  2007-06-12 19:39:05  host: proxy4.tkdami.net

    Odnośnie uwag o Polakach przy okazji tej kradzieży przychodzi mi do głowy dowcip, w którym jest mowa o konkursie na otwarcie kasy pancernej z milionem w środku w ciągu minuty i do tego po ciemku. Najpierw Niemcy, po minucie zapala się światło a ci w trakcie. Potem Amerykanie, zapala się światło, ci nawet nie rozłożyli narzędzi. Wreszcie Polacy, mija minuta, światło się nie zapala tylko słychać w ciemnościach szept:" ty, mamy już ten milion, na ch.j ci jeszcze ta żarówka?"

  • 0

    13.  2007-06-12 23:43:26

    tymis: Dobre, naprawdę dobre:)

  • 0

    14.  2007-06-13 17:30:29

    12... hehehe dobry zarcik.. a propo telefonow... jezeli obudowa byla ze zlota to raczej ona byl glownym celem... caly transport byl warty 6 mln dolarow niech 2 mln z tego bedzie warte samo zloto z obudowy to i tak jest zaj-fajny lup ! ! ! :]

Dodaj swoją opinię