Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sklepy Ery w nowej wizualizacji

Sklepy Ery w nowej wizualizacji

sirmark 25 Kwietnia 2007 14:19

0 0
W Galerii Mokotów w Warszawie otwarty został pierwszy sklep firmowy Ery z najnowszą wizualizacją i aranżacją wnętrza.

W salonie zmieniono stylistykę, udostępniono multimedialne stoiska umożliwiające obsługę kont abonenckich przez I-BOA, umożliwiono testowanie usługi blueconnect, zapoznanie się z "żywymi telefonami", ofertą Era Domowa, a także ze strefą muzyki Era Omnix. Na ekranach plazmowych emitowane są multimedialne prezentacje ofert Era i Tak Tak

Tego typu sklepy Ery, zarówno własne jak i franczyzowe, będą sukcesywnie otwierane w kolejnych miastach kraju.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2007-04-25 14:34:41

    tak tak, thx

  • 0

    3. ~  2007-04-25 14:35:10  host: pi.atol.com.pl

    nie "galeria mokotów" sie nie odmienia !

  • 0

    4. ~jojo  2007-04-25 14:41:24  host: eeo38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieję, że sklep w podobnej aranżacji otworzą ponownie w moim miasteczku. :-)

  • 0

    5. ~medalik  2007-04-25 14:41:36  host: gan126.internetdsl.tpnet.pl

    W Częstochowie już od dwóch miesięcy salon ERY z nową stylizacją.

  • 0

    6. ~  2007-04-25 14:44:50  host: bfh35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I-BOA Ery nie wysyła smsa z hasłem w terminie, próbowałem zalogować się w weekend a hasło przychodziło po kilkunastu minutach mogliby w końcu to poprawić.

  • 0

    7. ~~  2007-04-25 14:56:43  host: 87-205-37-139.adsl.inetia.pl

    Plusa ebok od kilku dni prawie wogole nie dziala !!!

  • 0

    8.  2007-04-25 15:00:54

    U mnie (w gliwicach) na glownej ulicy otworzono nowy salon... nie dosc ze kazdy telefon do pomacania jest prawdziwy (a nie jak zawsze "plastisiowy") to jeszcze kazdy jest wlaczony i mozna sobie ponaciskac :D

  • 0

    9. ~tf  2007-04-25 15:10:59  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI,

  • 0

    10.  2007-04-25 15:19:21

    no ładnie, fajnie że w tej galerii, bo dużo moich znajomych z Ery robi tam często zakupy. I jak ma on być jeszcze w nowych wizualizacjach, super!

  • 0

    11. ~erotoman  2007-04-25 15:44:21  host: 87-205-208-55.adsl.inetia.pl

    pierwszy nowy był w Łodzi jakieś pół roku temu nastepny był w czewie

  • 0

    12.  2007-04-25 15:50:14

    a potem Włoszczowa :)

  • 0

    13.  2007-04-25 16:21:36

    p1t3r - to na zwyciestwa gdze numerki wydaja jak na poczcie do stanowisk? Fakt telefony mozna pomacac ale reszta kicha - duze plazmy wstawili, ale jak ja bylem nie dzialalo, obsluga tyle wie ile sama przeczyta w cenniku ze strony, za to maja ciecia co pilnuje zeby zabawek nie ukradli ;)

  • 0

    14. ~hmm  2007-04-25 17:28:28  host: dmb129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak to pierwszy w polsce salon ery nierzoumiem przeciesz sa salon firmowe ery mo chcyba ze chodzi o ta nowa wizualizacje

  • 0

    15. ~heya  2007-04-25 17:41:34  host: 87-205-169-229.adsl.inetia.pl

    jahu! A konsultantki tez mozna macac?

  • 0

    16. ~Th0mas  2007-04-25 17:54:42  host: host-217-172-247-53.lodz.mm.pl

    A gdzie zdjęcia?

  • 0

    17.  2007-04-25 20:09:59

    heya - nie sprawdzalem zeby w pysk nie dostac ;P Aha - odnosnie komow to tylko niektore ze sztromem wiec czesci - glownie tych z wyzszej polki - akurat sie jakos nie dalo wlaczyci i zmolestowac funkcjonalnosc :(

  • 0

    18.  2007-04-26 13:17:36

    te nowe salony ładne. I przestronniejsze od salonów orange.

  • 0

    19. ~Solos  2007-04-26 20:49:40  host: 57-mo4-2.acn.waw.pl

    A gdzie dokladnie w GM jest ten salon? Bylem tam dzis i nie znalazlem jakos.

  • 0

    20.  2007-05-31 16:37:04

    Ha, na samej górze, koło kin i FuckDonaldsa. Po lewej stronie idąc do Decathlonu.

  • 0

    21. ~robak  2008-02-23 09:39:04  host: xdsl-2857.zgora.dialog.net.pl

    pewnie ze sa ladne,sam osobiscie kladlem podloge w jednym z nich w swiebodzinie

Dodaj swoją opinię