Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sklep SonyEricssona w TELEPOLIS.PL

Sklep SonyEricssona w TELEPOLIS.PL

WitekT 6 Stycznia 2006 11:32

0 0

TELEPOLIS.PL nawiązało współpracę z firmą Net Sport, oficjalnym dystrybutorem SonyEricssona w Polsce.

W menu serwisu pojawiła się dodatkowa zakładka - SKLEP - która prowadzi do internetowej witryny firmy Net Sport, gdzie można dokonać zakupu telefonów i oryginalnych akcesoriów SonyEricssona.




Ze współpracy skorzystają przede wszystkim czytelnicy TELEPOLIS.PL, którzy będą mogli liczyć na ciekawe promocje przy zamówieniu w sklepie.

Z okazji rozpoczęcia współpracy pierwsze 10 osób, które podczas dowolnego zamówienia w sklepie internetowym firmy poda w uwagach hasło TELEPOLIS.PL, otrzyma specjalny upominek-niespodziankę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2006-01-06 12:00:13

    bravo

  • 0

    2.  2006-01-06 12:24:43

    Nio to sie Witek postaral...
    Bardzo mi sie to podoba.
    A ile uzytkownikow przybedzie... uuuuuhuuuuuu.....

  • 0

    3.  2006-01-06 12:26:17

    I jeszcze jedno!
    Zajebiscie drogo jest :(
    Za W800i 1800 zl...

  • 0

    4.  2006-01-06 13:10:55

    To może dostaniecie jakieś nowe modele do testów. Tylko żebyście nie pisali o nich tylko dobrze ;)

  • 0

    5.  2006-01-06 13:30:29

    Bobb: zawsze piszemy szczerze co sądzimy o sprzęcie albo wydarzeniach na rynku telekomunikacyjnym, nawet gdyby wiązało się to z tym, że stracimy ten czy inny kontrakt. :) Pierwszy owoc współpracy będzie po weekendzie - test W900i. :)

  • 0

    6.  2006-01-06 13:54:13

    Czekam z niecirpliwoscia na test tego modelu:) czy wart jest ponad 2 tys zlotych ;] Na pixmani jest do kupienia z 2,500zl !!! Mysle ze to jednak za duzo :/

  • 0

    7.  2006-01-06 14:40:40

    Wiem Witek, to byl zart :) Swoja droga jakby sie wam trafily umowy z innymi firmami byloby bardzo ciekawie...

  • 0

    8.  2006-01-06 16:56:19

    Gratuluje!! Zycze sukcesów!!

  • 0

    9.  2006-01-06 18:59:34

    a kiedy zostaniecie dodani do listy partnerow na stronie ? :]

  • 0

    10.  2006-01-06 19:05:51

    Dragon: z tym nam się nie spieszy. ;) Na razie rozmawiamy z kilkoma grafikami na temat nowego projektu telepolis - wtedy za jednym zamachem zrobi się button pasujący do nowej wizualizacji. :)

  • 0

    11.  2006-01-06 23:28:11

    to ja mam takie pytanie poza tym testem macie jeszcze jakies zyski z tej wspolpracy? :P

  • 0

    12.  2006-01-07 22:53:31

    Z lekka drogo tam jest :/ np SE t290 kosztuje tu 369zl a w innym sklepie 239:/

  • 0

    13. ~Kozo  2006-01-08 16:29:17  host: bzw166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorki, ale kto kupi cos u nich za takie ceny??? przeciez to jest zlodziejstwo!

  • 0

    14. ~sharky  2006-01-08 17:58:33  host: 121-9.espol.com.pl

    A najsmutniejsze jest to ze oni sa jedynym oficjalnym przedstawicielem SE :( Ciezko kupic SE bez brandingu. Szkoda.

  • 0

    15.  2006-01-09 15:56:26

    "Kozo" jakos ludzie kupuja u nas wiele rzeczy, w tym roku sprzeedalismy za ponad 3 mln zl towarow sony ericsosna. Otworz sobie jakis biznes kup troche towaru, pozniej go sprzedaj i zobaczysz jak to jest. Jak nie masz kasy na zakupy zawsze mozesz na raty, ale nie wypisuj zlodziejstwo bo my nie kradniemy. Pomysl na drugi raz albo wracaj na czata pisac takie brednie.

Dodaj swoją opinię