Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sklep Motoroli na Placu Czerwonym

Sklep Motoroli na Placu Czerwonym

WitekT 9 Października 2006 10:32

0 0

Nowy sklep Motoroli, znajdujący się w słynnym centrum handlowym GUM na Placu Czerwonym, to zupełnie nowa metoda realizacji sprzedaży i podejścia do klienta. Projektanci firmy umożliwiają klientom nowe doświadczenie zakupów, w ramach którego mogą oni odkrywać, badać, eksperymentować i dobrze się bawić podczas wyboru najbardziej im odpowiadającego telefonu komórkowego.

Red Square MOTO to "klejnot" w ofercie detalicznej Motoroli w Rosji. Zmieniamy sposób, w jaki klienci w Rosji i na całym świecie mogą kupować telefony komórkowe. Obecnie to bardziej pewnego rodzaju doświadczenie niż zwykły zakup, które umożliwia nam pokazanie, na czym polega działalność Motoroli - to świetne, nowoczesne telefony i niezakłócona komunikacja - powiedział Jeremy Dale, wiceprezes firmy Motorola ds. marketingu sprzedaży detalicznej i kanałów dystrybucji.

Red Square MOTO to odpowiedź Motoroli na wyniki dwuletnich ogólnoświatowych badań. W ciągu ostatnich 18 miesięcy na całym świecie firma stworzyła ponad 140 odrębnych placówek handlowych, m.in. sklepy firmowe, sklepy w ramach większych domów towarowych oraz stoiska firmowe.

Red Square MOTO to pierwszy i największy z wielu sklepów firmowych Motoroli, które mają powstać w Rosji. Jesteśmy podekscytowani przyszłością Motoroli w Rosji, która stanowi jeden z najciekawszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków telefonii komórkowej - powiedziała Inga Churashova, dyrektor generalny firmy Motorola w Rosji.
Red Square MOTO obejmuje trzy poziomy "odkrywania" produktów firmy, a każdy z nich oferuje wiele interaktywnych doświadczeń związanych z poznawaniem telefonów Motoroli. Przeszkoleni specjaliści i personel sklepu tworzą odpowiednią atmosferę dla klientów, którzy mogą swobodnie oglądać telefony, zadawać pytania i wypróbowywać produkty i usługi, m.in. słuchać muzyki lub oglądać filmy, tworzyć obrazy, korzystać z Internetu, grać w gry i sprawdzać działanie telefonów bezprzewodowych z aplikacją i akcesoriami technologii Bluetooth. Co więcej, Motorola nie poprzestaje na samej sprzedaży. Firma organizuje w sklepach szkolenia dla klientów kupujących produkty, aby umożliwić im jak najlepsze wykorzystanie wszystkich funkcji zakupionego aparatu.

Poza tym, klienci odwiedzający sklep Red Square MOTO mogą skorzystać z innowacyjnych rozwiązań, np. "interaktywnej podłogi", stołów "MOTO-spression" umożliwiających wyszukiwanie i ładowanie darmowych dzwonków i gier, a także stoisko, na którym można nadrukować obraz lub zdjęcie na obudowę telefonu (ang. phone-tattoo) i nadać w ten sposób swojemu aparatowi osobisty wyraz.

Otwarcie sklepu Red Square MOTO podkreśla nasz entuzjazm związany z rozwojem rynku rosyjskiego, a także naszą chęć dostarczania na ten rynek najlepszych innowacyjnych rozwiązań. To wielki dzień dla Motoroli i przełom w naszej działalności w Rosji - powiedział Carsten Schmidt, wiceprezes firmy Motorola ds. korporacyjnych i dyrektor generalny ds. europejskiej działalności firmy w zakresie telefonów komórkowych.

W ostatnich tygodniach Motorola otworzyła także podobne sklepy w Chinach - w Pekinie i Szanghaju.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-10-09 11:32:44  host: dud2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Chinach też mają takie jeden wielki Plac.

  • 0

    2.  2006-10-09 16:33:47

    Szkoda, że już nie zdążyłem go zobaczyć zanim wyjechałem. Ale nic ciekawego ten GUM. Kto to normalny wiesza święte ikony przed wejściami co centrum handlowego :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet