Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skagen Falster - zegarek, który uznasz za niezbędny

Skagen Falster - zegarek, który uznasz za niezbędny

msnet 10 Stycznia 2018 18:52

3 7

skagen falster

Skagen poszerza portfolio o swój pierwszy smartwatch z ekranem dotykowym, który jeszcze w styczniu trafi na polski rynek.

Skagen Falster działa pod kontrolą systemu Android Wear 2.0 i jest napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Smartwatch trafi na rynek w czterech wersjach kolorystycznych, wśród których do wyboru będzie skórzana lub stalowa bransoleta typu mesh w barwach srebra i różowego złota. Falster cechuje przy tym nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo i inteligentne rozwiązania technologiczne.

Jednym z celów, jaki przyświeca tworzeniu smartwatchy SKAGEN, jest sprawienie, by inteligentna technologia była bardziej zrozumiała i przystępna dla ich użytkowników. Osiągamy to poprzez upraszczanie i dostosowywanie naszych produktów do ich potrzeb, ale również staramy się, by samo korzystanie z inteligentnych zegarków dostarczało pozytywnych emocji - powiedział Frederik Thrane, dyrektor kreatywny marki Skagen.




Pragniemy czerpać z nowoczesnej technologii to, co ma najlepszego do zaoferowania i tworzyć zegarki, które według naszych przekonań spełniają standardy dobrego wzornictwa, służącego lepszemu życiu. Wkładamy dużo wysiłku w projektowanie unikalnych wzorów tarcz, osiągalnych tylko w technologii cyfrowej, które pokażą, że bardziej niż to, co zaoferujemy wewnątrz, liczy się to, jak z tego skorzystasz.

skagen falster

Cechy smartwatcha Skagen Falster:

  • tarcze funkcyjne,
  • wysoka wydajność baterii,
  • łatwy dostęp z poziomu nadgarstka do informacji o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych i mailach, dzięki powiadomieniom z telefonu,
  • śledzenie aktywności fizycznej ,
  • personalizowane tarcze umożliwiają dowolną konfigurację trybu, koloru i aplikacji,
  • dotykowy ekran,
  • synchronizacja danych,
  • kompatybilny z iOS 9.0+/Phone 5+ oraz systemem Android 4.4+,
  • system Android Wear,
  • sterowanie muzyką, poprzez aplikacje zewnętrzne, np. Google Play (dostępne w telefonach z systemem Android),
  • strefy czasowe,
  • komendy głosowe z Google Assistant,
  • wymienne paski,
  • łączenie przez Bluetooth,
  • procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100.

Cena zegarka Skagen Falster będzie wynosić od 1395 do 1545 zł, w zależności od modelu:
  • SKT5000 - 1545 zł,
  • SKT5001 - 1395 zł,
  • SKT5002 - 1545 zł,
  • SKT5003 - 1395 zł.

skagen falster
Modele smartwatcha Skagen Falster, od lewej: SKT5000, SKT5001, SKT5002, SKT5003

Źródło tekstu: Skagen     

Dodaj do:

Tagi: skagen | skagen falster

w sumie: 22
  • 0

    3. ~Sielski  2018-01-10 19:06:48  host: atc253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brak nfc? Nie ma platnosci mobilnych

  • 0

    4. ~olo  2018-01-10 19:08:51  host: customer-static-200-110-161-229.netcoop.com.ar

    a nfc ??

  • 1

    5.  2018-01-10 19:11:44

    A dlaczego miałbym go uznać za niezbędny?
    Mam zwykłego mechanika w automacie i mi wystarczy. I nawet jest dużo droższy:)

  • 0

    6.  2018-01-10 19:43:31

    Zbędny.

  • 2

    7. ~Aga  2018-01-10 19:48:18  host: a24-05-11.opera-mini.net

    Czy powyższy tekst spłodził orson? Chyba nie bo nie widać byków stylistyczno-ortograficznych. A niby dlaczego ja mam nosić na ręce podobnie ochydne i drogie gów..... Jak ten niby zegarek?? Możesz autorzy no wyjasnic?

  • 3

    8.  2018-01-10 19:56:22

    @7, Aga - Możesz nosić na ręce co Ci się tylko podoba. O guście czy jego braku ponoć się nie dyskutuje. Natomiast przy ocenianiu "byków", warto najpierw zadbać o swoje ("ochydne", autorzy).

  • 0

    9.  2018-01-10 20:32:04

    Maksymalna? Dokładna? Takie niejasne troszkę.

  • 0

    10. ~r  2018-01-10 21:02:23  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    Wolałbym już Casio za 70 zł

  • 0

    11. ~Misiek  2018-01-10 21:24:59  host: ip-185-119-151-7.cebit.com.pl

    Casio Edifice. Albo Citizen Navihawk. Po co komu taki Skagen?

  • 0

    12. ~  2018-01-10 21:41:25  host: 178-36-207-42.adsl.inetia.pl

    Plastkiowa zabaweczka, a nie zegarek.

  • 0

    13. ~Svr  2018-01-10 23:01:30  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Poszedłem do sklepu po casio, od wtedy kupiłem 2 skageny(jeden na prezent) Zdecydowanie się wyróżniają od sikorek konkurencji ale trzeba zobaczyć na żywo. Klasa i jakość bez przerostu formy nad treścią.

  • 0

    14. ~tata  2018-01-11 07:14:15  host: user-94-254-168-46.play-internet.pl

    ...mam to wszystko w sony 3..

  • 0

    15.  2018-01-11 08:40:21

    @13 a co konkretnie brałeś? Bo większość zegarków Skagen ma ekstremalnie cienkie. Z kolei już ich hybrydowe zegarki są stosunkowo pekate.

  • 0

    16.  2018-01-11 09:03:45

    Skagen? Raczej Fosil Group.

  • 0

    17.  2018-01-11 09:44:11

    @16 Skagen to marka należąca do Fossil Group. Tak jak Diesel, Espirit, Lacoste, Misfit, DKNY, Marc Jacobs i kilka innych.

  • 0

    18. ~gosciu  2018-01-11 09:55:31  host: 104.129.196.177

    Kolejny raz powiem - do chwili kiedy taka zabawka nie wytrzyma na jednym ladowaniu przynajmniej miesiaca jest zbedna.

  • 0

    19.  2018-01-11 10:26:13

    @18: Człowiek się przyzwyczaja, tak jak do ładowania telefonu co noc. Przydatność bądź nie, nie wynika z czasu działania na jednym ładowaniu. Dodatkowo, generalnie wszystkie smartwatche na Android Wear są takie same, różnią się obudową. Reasumując, nie widzę powodu dla którego akurat ten Skagen miałby być bardziej niezbędny niż inne zegarki oparte na tej platformie.
    @msnet: Przykro mi to stwierdzić, ale jak dla mnie ten artykuł to tylko (częściowo nieudane) tłumaczenie marketingowego bełkotu producenta, np. "dokładna synchronizacja", "zasilany przez Android Wear"...

  • 0

    20.  2018-01-11 12:29:04

    dla ludzi ktorzy lubia takie gadzety moze to byc faktycznie interesujace, mi w zupelnosci wystarczy zwykly zegarek , ale zawsze fajnue poczytac o nowosciach

  • 0

    21.  2018-01-11 12:32:52

    @19, ViNYL - dzięki za komentarz, poproszę Mariana o redukcję "marketingowego".

  • 0

    22.  2018-01-15 22:12:59

    Wygląda bardzo średnio, nie widzę w nim niczego rewolucyjnego co powodowałoby go sprzętem niezbędnym....

Dodaj swoją opinię