Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SK Telecom kupi Sprint Nextel?

SK Telecom kupi Sprint Nextel?

Immortal 28 Lipca 2007 12:02

0 0
skmJeden z większych operatorów w Korei - SK Telecom - przymierza się do zakupu amerykańskiego giganta Sprint Nextel. Szczegóły oferty nie zostały upublicznione.

Żadna ze stron nie potwierdziła, że takie rozmowy są prowadzone. Wydaje się to jednak bardzo prawdopodobne, informację nieoficjalnie potwierdzają podmioty związane z obiema firmami. W sieci pojawiło się logo SK Telecom nawiązujące do tych informacji. Komentatorzy są zgodni, jeśli zakup stanie się faktem, Sprint Nextel może na tym tylko zyskać.


Źródło tekstu: engadgetmobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-07-28 12:05:56  host: staticline23090.toya.net.pl

    Ciekawe za jaką cenę :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet