Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Simplus: zasilenia WWW w Banku BPH

Simplus: zasilenia WWW w Banku BPH

sirmark 19 Lipca 2004 15:45

0 0

Plus GSM uruchomił dla użytkowników Simplus, którzy mają konto w Banku BPH i korzystają z Systemu Internetowego Sez@m, usługę zasilania kont Simplus bezpośrednio ze stron internetowych. Usługa ta jest realizowana przez Plus GSM wraz z firmą Blue Media i Bankiem BPH.

Jest to kolejne tego typu rozwiązanie, łączące zasilenie w trybie on-line telefonu pre-paid na stronie internetowej banku z płatnością bezpośrednio z rachunku bankowego. Dotychczas użytkownicy Simplus mogli zasilać swoje konto z rachunków w mBanku, Inteligo, BZWBK24 oraz bezpośrednio ze strony internetowej operatora www.zasilenia.simplus.pl

Aby zasilić konto, użytkownicy Simplus mogą wybrać dowolną kwotę zasilenia konta z przedziału 30-150 PLN. Dla zasilenia kwotą z przedziału 100-149 PLN limit zwiększany jest o dodatkowe 15%. Dla zasilenia nominałem 150 PLN limit ulega podwyższeniu o 180 PLN. Terminy ważności konta dla zasileń dowolną kwotą wyglądają następująco:
- 30-49 PLN => 30 dni
- 50-99 PLN => 90 dni
- 100-150 PLN => 180 dni

Po podaniu numeru telefonu oraz po wyborze kwoty zasilenia dokonywana jest autoryzacja transakcji. Po pozytywnej weryfikacji konto Simplus jest zasilane automatycznie.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy używasz dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego na urządzeniu z Androidem?

Google Play Protect słabo chroni przed złośliwym oprogramowaniem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet