Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Simplus Team sponsorem MTV Freestyle

Simplus Team sponsorem MTV Freestyle

WitekT 6 Września 2004 09:19

0 0

Nadawany w MTV Polska półgodzinny magazyn o sportach ekstremalnych, MTV Freestyle, zyskał sponsora. Do końca 2004 r. program powstawać będzie we współpracy z Simplus Team.

We wrześniu odświeżymy nieco formułę Freestyle'a. Będzie szybciej i bardziej ekstremalnie. Coś dla tych, którzy lubią podwyższony poziom adrenaliny - zapowiada producent programu Tomek Morawski.

Rzeczywiście, magazyn Freestyle zyskał sobie wierną widownię właśnie dzięki materiałom, które u niektórych mrożą krew w żyłach. MTV Freestyle promuje również aktywne sposoby spędzania wolnego czasu oferowane przez szeroko pojętą kulturę miejską. W programie nie brakuje relacji z największych imprez sportowych w kraju i za granicą.

Na wrzesień przygotowaliśmy wiele atrakcji. W najbliższym wydaniu Freestyle'a będzie można zobaczyć m.in. materiał zarejestrowany na skejtowej imprezie Osiris Tour. - dodaje Morawski.
Sponsoring MTV Freestyle przez Simplus Team obejmować będzie cztery kolejne miesiące. W tym czasie w programie pojawi się szereg konkursów, w których fundatorem nagród będzie właśnie Simplus Team.

Marka Simplus Team nie od dziś kojarzona jest ze sportem. Simplus aktywnie wspiera m.in. zawody w siatkówce plażowej oraz nową dyscyplinę, nazwaną mountainboard. Nic więc dziwnego, że Simplus Team zdecydował się objąć patronat właśnie nad MTV Freestyle - nota bene jednym z najbardziej popularnych programów w MTV Polska. MTV nie po raz pierwszy współpracuje z Simplus Team i mamy nadzieje, że i tym razem Simplus będzie zainteresowany rozszerzeniem współpracy w kolejnych miesiącach. - mówi Izabella Miejłuk, Dyrektor Marketingu i PR MTV Networks Polska.

W 2002 r. Simplus Team był sponsorem magazynu hiphopowego MTV Squad. Marka niejednokrotnie wspierana była również kampaniami reklamowymi w serwisie http://www.mtv.pl/.

Źródło tekstu: MTV     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet