Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Simplus: nowa promocja "Team 2 na wakacje"

Simplus: nowa promocja "Team 2 na wakacje"

sirmark 7 Lipca 2004 11:55

0 0

Od 5 lipca br. użytkownicy usługi przedpłaconej Simplus mogą korzystać z nowej promocji "Team 2 na Wakacje". Osoby, które dokonają aktywacji w terminie do 31 sierpnia br., będą mogły wysyłać SMS-y i rozmawiać po niższej cenie.

W godzinach szczytu (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00) za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi oraz do wszystkich sieci komórkowych zapłacą tylko 90 gr z VAT. Natomiast za wysłanie SMS-a wewnątrz sieci Plus GSM zapłacą tylko 15 gr z VAT.
Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy użyć Krótkiego Kodu (*147*60#) i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Aktywacja promocji jest bezpłatna dla użytkowników TEAM 2. Dla użytkowników pozostałych taryf opłata za aktywację wynosi 2 zł 50 gr z VAT.

Obecnie z usługi przepłaconej Simplus korzysta ponad 3,2 mln użytkowników.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet