Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Silny POP

Silny POP

WitekT 13 Października 2005 10:05

0 0

Po wejściu do Polski globalnej marki Orange, POP nie zniknął. Okazał się tak silnie i dobrze postrzeganym produktem, że jego likwidacja byłaby dla telekomu nieopłacalna.

W przeciwieństwie do konkurentów, Centertel miał jedną markę prepaid, z którą abonenci mogli się identyfikować. Konkurenci mają ich po dwie: PTC TakTak i Heyah, a Polkomtel – Simplusa i Samych Swoich.

POP pozostaje, gdyż bardzo silnie identyfikowali się z tą marką szczególnie młodzi ludzie. To właśnie do nich będzie kierowana ta oferta – tłumaczy Jacek Kalinowski, rzecznik Centertela.




Centertel przygotowywał się do tego kroku od pewnego czasu, usuwając logo Idei ze starterów POP i robiąc z niego w pełni samodzielną markę.

Wraz z pojawieniem się w Polsce Orange przyszła też oferta prepaid Orange Go. Na razie nie ujawniono, jak wielkim zainteresowaniem się cieszyła. Widać natomiast, że obawiano się utraty dotychczasowych użytkowników POP-a identyfikujących się z tą marką.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna, wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~arek  2005-10-18 21:35:16  host: gts10-161.rybnet.pl

    W sumie nic więcej nie powiedzieli tylko to ze to co pisze w necie o mixie na 10+15 jest na fakcie;)

  • 0

    40. ~radex  2005-10-19 00:09:06  host: host-81-190-242-213.malbork.mm.pl

    do arek: no i patrzalem na ten link i tam przeciez nic nie pisze ze mozna miec numer darmowy. Pisze (oprocz tego ze jest 10zl do wygadania)ze mozna miec mozliwosc korzystania ze wszystkich uslug dostepnych w ofercie ale >>TWÓJ MIX

  • 0

    41. ~radex  2005-10-19 00:17:30  host: host-81-190-242-213.malbork.mm.pl

    a w ofercie TWÓJ MIX nie ma darmowych numerow, wiec czlowieku wez najpierw dowiedz sie dokladnie i (za przeproszeniem) nie pieprz glupot, bo jak ktos czyta takie glupoty to jest wprowadzany w blad i pozniej rozgaduje wszedzie takie ploty, a w rzeczywistosci to jest gowno a nie prawda ;)

  • 0

    42. ~arek  2005-10-19 06:52:45  host: gts10-161.rybnet.pl

    do radex: kolego jesteś w błędzie. Z regulaminu ogólnych warunków swiadczenia usług TP i TM, Punkt 3.1 Komponowanie oferty Twój Mix, c) "Oferty promocyjne mogą przewidywać inne usługi, niż te wymienione w cenniku, które mogą być dodatkowo wybierane przez Abonenta w ramach procesu komponowania oferty". I są salony gdzie mogę mieć mix10 z darmowym numerkiem więc jednak to jest lepsze niż "gówno"...

  • 0

    43. ~rulezzz01  2005-10-19 16:36:35  host: chello084010137187.chello.pl

    "~pitus" - tak to mozna sobie wymyslac w nieskonczonosc... najlepiej moze zeby wszystko bylo za darmo, bo ceny ci sie nie podobaja?

  • 0

    44. ~  2005-10-19 20:35:52  host: 212.122.214.204

    Przy POPie trzyma mnie bajecznie łatwy numer. Nic więcej.

  • 0

    45. ~radex  2005-10-19 21:40:36  host: host-81-190-242-213.malbork.mm.pl

    do arek: to gosciu idz sobie do salonu i powiedz ze chcesz mixa za 10zl + darmowy numer za 15zl. W najlepszym przypadku Cie wysmieja, ale dobra, poswiece zlotowke i zaraz zadzwonie na biuro obslugi i sie konkretnie dowiem czy takie cos jest mozliwe i wtedy nikomu nie bedziesz wkrecal bajek :)

  • 0

    46. ~radex  2005-10-19 21:50:05  host: host-81-190-242-213.malbork.mm.pl

    do arek: i wlasnie dzwonilem i pani konsultantka powiedziala jasno ze takiej oferty NIE MA!!! czlowieku rozumiesz NIE MA!!! nie wkrecaj ludziom kitu bo pierdolisz glupoty jak potluczony!!! Zrozum - w Twoim mixie nie ma ZADNYCH darmowych numerow, nawet gdy sie podpisze umowe bez telefonu, na czas nieokreslony i okreslony. Powtarzam wiec jeszcze raz - NIE MA darmowych numerow w mixie. Sprawa jest definitywnie zamknieta ;]

  • 0

    47. ~Damianek  2005-10-20 20:36:20  host: 62.233.185.38

    Ja ju tez przeszedłem do Ery :-] jeszcze niuewkurzyli, ze mi Orange przedłuzyli umowe na czas nieokreślony bez mojej checi i musze jeszcze jedna fakture zapłacic :-| ZŁODZIEJE!!!!

  • 0

    48. ~pitus  2005-10-21 07:03:24  host: 1.nat.ino.tvknet.pl

    do ruLzzz01 A CO CI SIE CENNY PODOBAJA A JA JEDNAK UWAZAM ZE CENNY SA ZA WYSOKIE JAK ORANGE CHCE MIEC WIECEJ KLIENTOW TO MUSZA ZROBIC TANSZE ROZMOWY NP 40GR SMS 10GR MMS 30GR

  • 0

    49. ~Hetman  2005-10-21 11:48:09  host: host-62.233.169.70.devs.futuro.pl

    Zastanawia mnie tylko jedno,jak długo w Popie będą smsy po 1gr, i połączenia w sieci w pakietach po 30gr... Bo z tego co mi wiadomo, promocja jest do końca października... A co później??

  • 0

    50. ~el_fuego  2005-10-21 18:01:13  host: warpie.biz

    Do ~Hetman. sms za 1 gr są do końca października, a pakiety masz gadane "do odwołania". pytałem w BOK

  • 0

    51. ~Blums  2005-10-21 21:36:26  host: cf34.internetdsl.tpnet.pl

    i tak mozna im podziekowac, smsy z netu z reklamami limity, dzieli smsa na czesci dolacza reklamy i nieczytelne sa. Powoli beda rezygnowac z popa albo polacza z GO. Jednym slowem totalna kicha. Narazie simplus rzadzi

  • 0

    52. ~Tomek  2005-10-21 23:03:48  host: nat-pra.aster.pl

    Pewni nie wiedzieliscie ale Pop to jedyna oferta gdzie mozesz miec konto wazne zamiast 3 miesiace to 4 miesiace, wystarczy kupic pakiet za 12 zl na rozmowy ostatniego dnia co masz wazne konto i przez miesiac (bez jednego dnia) ma sie mozliwosc dzwonienia na stacjonarne i do orange w ramach tych 40 minut. Tak samo jest z smsami. No i nowa promocja bedzie na pewno fajna:D nie ma to jak optymizm:P

  • 0

    53. ~  2005-10-24 08:21:10  host: external.ciech.waw.pl

    Pewnie nie wiedzieliście ale Sami Swoi to jedyna oferta gdzie możesz mieć konto ważne za 11,50 PLN miesięcznie. Wystarczy doładować elektronicznie za 80 PLN i czas ważności wynosi 7 miesięcy. I to jest dopiero fajna zmiana w cenniku na stałe a nie jakaś kolejna chora promocja.

  • 0

    54. ~Ricki  2005-10-24 20:27:19  host: dih27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja już od miesiąca wybrałem TAK TAK'a bo jest bardziej opłacalny i nie ma limitów czasowych na pakiety. Dodatkowo załamali mnie doładowaniem Profit więc im już podziękowałem.

  • 0

    55. ~DleineX  2005-10-26 19:33:33  host: w3cache-te.pai.net.pl

    Ja tam na POPie sie wychowałem i w POPie zostaje, a ta marka ORANGE GO to mi sie nie podoba żadnych promocji jak w POPie

  • 0

    56.  2005-10-26 20:20:38

    ciekawa jest polityka orange bo biorąc pod uwagę ze pop ma tak silna pozycje na rynku (szczególnie w pośród młodych ludzi)nie wpadli na to by skuć klientów pre-paid na przejście na dogodnych warunkach zrobić cos na wzór urodzinowej promocji ery

  • 0

    57. ~dupa  2005-11-03 20:17:31  host: pf45.ostroleka.sdi.tpnet.pl

    dupa doslownie dupa kiedyc wysylalem mmsa poza siec za 40gr teraz kosztyje 1.22zl.

  • 0

    58. ~julita  2006-03-15 11:01:55  host: btr122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jesli mam komorke w orange to moge zmienic na pop?????/Prosze,odp!Moj adres: julita249@interia.pl

Dodaj swoją opinię