Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sierpniowe TOP5 w sieci mPunkt

Sierpniowe TOP5 w sieci mPunkt

WitekT 2 Września 2006 21:42

0 0
mPunkt opublikował listę najlepiej sprzedających się w sierpniu telefonów w swojej sieci.

Najlepiej sprzedającymi się telefonami bez umowy były:
1. Nokia 6810
2. Nokia 6060
3. Samsung SGH-C120
4. Nokia 1112
5. Samsung SGH-X480

Najlepiej sprzedającymi się telefonami z umową sieci Plus były:
1. Nokia 6020
2. Motorola V235
3. SonyEricsson K300i
4. Nokia 6030
5. Samsung SGH-X640

Lipcowe TOP5 w sieci mPunkt opublikowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: mPunkt     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Han  2006-09-02 22:01:57  host: p09-12.opera-mini.net

    6810,6020 to całkiem rozsądne telefony dla średnio wymagających użytkowników, sam gdyby nie istniały smartphony pewnie używał bym 6810 :). Za ta cenę.... Nie ma lepszych i nowych.

  • 0

    2.  2006-09-02 22:25:13

    Na początku sierpnia skuszony ceną kupiłem 6810... i nie żałuję. Niby stary model (ale 2 lata gwaracji są), ale jak dla mnie bardzo funkcjonalny, dobrze się sprawuje i jako telefon i jako modem.

  • 0

    3. ~Karol  2006-09-02 22:47:30  host: dfz163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jesteś pewien, że gwarancji masz dwa lata - przeczytaj sobie dokładnie gwarancję :-)

  • 0

    4.  2006-09-02 23:56:22

    dwa newsy pierwszy -top 10 telepolis czyli lista zyczen no i top 5 mp. -lista mozliwosci przecietnego polaka...

  • 0

    5.  2006-09-02 23:58:29

    hettman: bardzo dobre podsumowanie... A w TOP5 też widać możliwości Polaków - bo tam jest wolna sprzedaż i cyrograf (niższa cena).

  • 0

    6.  2006-09-03 00:07:21

    Witek,moze i dobre ale mnie osobiscie szlag trafia ze opy tak jada na polakach ale to juz na inny temat o marzach jakie opy nakladaja na wiekszosc modeli z "troche "wyzszej polki.

  • 0

    7.  2006-09-03 00:26:17

    W ogóle nie opłaca się kupować u opów zaawansowanych fonów z cyrem i smokiem, lepiej wziąć słuchawkę w wolnej sprzedaży nawet na raty! Często jest nawet tzw. 3x0% - wyjdzie taniej :)

  • 0

    8. ~Szalony  2006-09-03 00:30:26  host: wap.plusgsm.pl

    Prawda jest taka że u nas Operatorzy wcale lub prawie wcale nie dopłacją do aparatów z wyższej półki do kwoty abonamentu 60zł brutto :-) a potem już jest czysty zysk jak takiego abonenta "leszcza" złapią ;]

  • 0

    9. ~Han  2006-09-03 06:34:02  host: p09-12.opera-mini.net

    Szalony> masz stuprocentową rację, ja mam koma od siedmiu lat i zawsze kupowałem telefony na wolonym rynku, nigdy nie chciałem bawić się w spłacanie tela opowi :)

  • 0

    10. ~eli  2006-09-03 11:25:38  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Mam spore watpliwosci co do telefonow sprzedawanych przez mPunkt. Kupilem sobie 6810 , jeszcze jak kosztowala ponad 400 i wszystko bylo cacy. Czytalem jednak opis na forum jednego z uzytkownikow ktory kupil Nokie 9500 za 999zl (z mSklepu) i byla w koszmarnym stanie. Kupilem sobie tez 7710 i ani nie bylo folii na wyswietlaczu (dotykowy ekran , wiec nie wiem czy musiala byc w sumie) , lekko przytarte klawisze , pudelko jak psu z gardla wyjete , nalepka z pudelka na gwarancji usyfiona jakby miala kilka lat i trzymano ja w kopalni , porysowana instrukcja , na dodatek zapisane video w pamieci , z pewnoscia nie fabryczne. Ogolnie telefon w stanie na g+ , ale na pewno nie na stan "celujacy" (absolutna nowka).

  • 0

    11. ~eli  2006-09-03 11:28:12  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Na 5+ oczywiscie. Tak czy innaczej jednak bylo warto.

  • 0

    12. ~  2006-09-03 14:43:44  host: dvu49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja myślałem, że na g*wno z plusem, bo IMO tak można nazwać używany telefon sprzedawany jako nówka. :)

Dodaj swoją opinię