Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens wychodzi z Australii

Siemens wychodzi z Australii

WitekT 17 Maja 2005 12:28

0 0
Siemens ogłosił, że wychodzi z Australisjkiego rynku z powodu wielomiesięcznych problemów finansowych ze swoim lokalnym oddziałem.

Producent stwierdził w komunikacie, że wykorzystał i sprawdził każdą możliwości i każdy biznesowy model. Od 1. października wstrzymana zostanie sprzedaż i promocja produktów, jednak serwis techniczny będzie pracował dalej.

Z tego powodu w oddziale straci pracę od 50 do 15 osób.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet