Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens wprowadza najnowszą technologię gier trójwymiarowych

Siemens wprowadza najnowszą technologię gier trójwymiarowych

sirmark 17 Maja 2004 08:19

0 0

Siemens mobile wprowadził na rynek najnowszą technologię gier trójwymiarowych do telefonów komórkowych z obsługą Java ľ JSR 184.

JSR 184, technologia gier trójwymiarowych z obsługą Java, umożliwia prezentację grafiki trójwymiarowej na wyświetlaczach telefonów komórkowych. Telefony stają się dzięki temu kieszonkowymi konsolami, a uruchamiane na nich gry dorównują grom komputerowym pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Dzięki rozwojowi technologii zwykłe, dwuwymiarowe gry ustąpią miejsca przestrzennym obrazom i doskonałej prezentacji scen trójwymiarowych. Trójwymiarowe gry będą dostępne w niektórych telefonach komórkowych Siemensa.
Ze strony www.siemens-mobile.com/fundownloads wkrótce będzie można pobrać, za pomocą protokołu WAP, nowy zestaw wyjątkowych gier trójwymiarowych każdego typu, które powinny zadowolić użytkowników o różnych upodobaniach. "Siemens 3D Rally“ umożliwia graczom udział w rajdzie samochodowym, a w "Independence Day" wyzwaniem jest obrona największych miast świata przed najazdem przybyszy z kosmosu. W telefonach Siemens wyposażonych w technologię Bluetooth w niektórych grach dostępny jest nawet tryb wielu graczy.

Interfejs programowania Java Mobile 3D Graphics API (JSR 184), w którym wykorzystano technologię Swerve firmy Superscape, będzie dostępny w kilku nowych telefonach Siemensa. Na stronie www.siemens-mobile.com klienci mogą sprawdzić, czy ich urządzenia są w pełni zgodne z nową technologią, a na stronie www.siemens-mobile.com/press zapoznać się z próbkami animacji wybranych gier.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet