Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens tnie koszty

Siemens tnie koszty

WitekT 10 Marca 2005 11:11

0 0
Siemens ogłosił program zredukowania kosztów nawet o miliard euro w ramach restrukturyzacji działu produkcji telefonów komórkowych, aby wreszcie przestał być deficytowy i stał się atrakcyjniejszy dla nabywców.

Szef działu Lothar Pauly ogłosił, że chce uzyskać dodatkowe oszczędności 400 mln euro, oprócz 500 - 600 mln zaplanowanych w tym roku (do 30 września). Powstaną one ze zmniejszenia budżetu na marketing, wycofania się z niestrategicznych rynków (Izrael) i zaprzestania produkcji aparatów na rynek USA.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~lord_senior  2005-03-10 11:42:00  host: wnss16k.ins.agh.edu.pl

    proponuje zaczac od produkcji dobrych telefonow a nie tak jak serii 65 ktora iagle mi sie psuje i obsluga jest straszna i nawet nie chca mi wymienic na nowy chciaz juz mam prawo tego rzadac :P pozdrawiam

  • 0

    2. ~evad  2005-03-10 19:04:00  host: brnt-cache-4.server.ntli.net

    nie wiem co chcesz od serii 65, ja używam S65 od kilku miesięcy i nie mam z nich żadnych problemów. śmiem nawet twierdzić, że to najbardziej udany model siemensa do tej pory...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet