Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens promuje M65 w Internecie

Siemens promuje M65 w Internecie

WitekT 26 Sierpnia 2004 13:02

0 0

Na zlecenie Information and Communication Mobile (Siemens mobile) Siemensa Sp. z o.o. z działem telefonii komórkowej i stacjonarnej, agencja OS3 multimedia przygotowała kreację kampanii internetowej modelu M65. Jest to kolejna wspólna produkcja w zakresie współpracy na polu działań internetowych. Wcześniej agencja zajęła się wdrożeniem serwisu internetowego www.siemens-mobile.pl oraz kampanią reklamową on-line modelu CX65.

Podstawowym celem kampanii jest podkreślenie i wyraźne wyróżnienie cech charakterystycznych Siemensa M65. Ten ekstremalny model dla ludzi lubiących ekstremalne wyzwania, odporny na kurz, wodę i wstrząsy doskonale sprawdza się podczas aktywnych wypraw.

Graficznie kreacja nawiązuje do sportów ekstremalnych przez co wywołuje proste skojarzenia, że telefon jest bardziej odporny niż inne modele i doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Posiada cechy, które go wyróżniają, podobnie, jak jego użytkowników. Wykorzystane w kampanii elementy interaktywne wciągają do zabawy, a jednocześnie zapoznają z produktem i na dłużej zapadają w pamięć - powiedział Marcin Maj, client service director OS3 multimedia.
Kampania internetowa to integracyjny element całej naszej strategii dotyczącej promocji modelu M65. Podkreśla ona najważniejsze cechy telefonu i kierowana jest do tych użytkowników telefonów komórkowych, którzy cenią sobie niezależność i niezawodność w życiu pełnym wyzwań. Agencja OS3 multimedia wykonała także prezentację produktu uruchomioną na naszej stronie internetowe www.siemens-mobile.pl/m65 - powiedziała Dorota Piekut specjalista ds. marketingu ICM MP Siemens Sp. z o.o.

Wykorzystane w kampanii formaty to między innymi top layer, billboard, czy boks reklamowy. Kampanię można oglądać zarówno w portalach ogólno informacyjnych, jak i serwisach tematycznych związanych ze sportem, turystyką i rozrywką.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Bartol  2004-08-26 19:16:00  host: yh182.internetdsl.tpnet.pl

    A gdzie obrazki?

  • 0

    2. ~Kolo  2004-12-25 21:34:00  host: cph67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no właśnie.Pewnie klocuch i się wstydzą :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet