Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens i NEC liderami 3G

Siemens i NEC liderami 3G

WitekT 18 Lipca 2005 17:58

0 0
Z badań przeprowadzonych przez MultiMedia Research Institute wynika, że spółka Siemens/NEC jest niekwestionowanym liderem rynku 3G/WCDMA. Z infrastruktury Siemens/NEC korzystają sieci, które obsługują aż 90% abonentów telefonii komórkowej nowej generacji.

Współpraca niemieckiego i japońskiego koncernu rozpoczęła się w listopadzie 1999. Zwieńczeniem wspólnych prac badawczych była sprzedaż pierwszych stacji bazowych 3G w grudniu 2001 na rynek japoński. Siemens/NEC jest producentem ponad 30% zainstalowanych na świecie stacji bazowych dla operatorów 3G. Spółka obsługuje największych operatorów tego rynku.


Źródło tekstu: Cellular News, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet