Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens Gigaset SL560 wchodzi do Polski

Siemens Gigaset SL560 wchodzi do Polski

WitekT 7 Sierpnia 2006 19:23

0 0

siemens gigaset sl560Siemens wprowadza na polski rynek nowy bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset SL560, wyposażony w obsługę technologii Bluetooth. Za jej pomocą, bezpośrednio do słuchawki Gigaset SL560, można w prosty i komfortowy sposób przesłać m.in. zawartość książki telefonicznej z telefonu komórkowego.

Technologia Bluetooth wykorzystywana może być także do transferu danych z komputera. W ten sposób do słuchawki telefonu Gigaset SL560 przesłać można dodatkowe dzwonki, tapety i wygaszacie ekranu.

Telefon posiada polifoniczne dzwonki, kolorowe ikony menu i obrazki tła, a także rozbudowaną książkę telefoniczną. Całość oferuje funkcjonalność zbliżoną do telefonów komórkowych. Dowodzi tego także alarm wibracyjny, który w modelu Gigaset SL560 może dyskretnie powiadamiać o przychodzących połączeniach.
Telefon wyposażony jest w funkcję głośnomówiącą oraz obsługuje wiadomości SMS. Do jednej stacji bazowej można zarejestrować sześć słuchawek. Ponadto, za pomocą opcjonalnej przystawki Gigaset M34 USB można prowadzić rozmowy telefoniczne przez Internet (za pomocą Skype).

Gigaset SL560 na rynku polskim kosztować będzie 599 zł.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~RafalG  2006-08-08 16:16:45  host: CLIENT02-ciao.provider.pl

  Porywająca wiadomość... mnóstwo komentarzy... :( To chybe jednak nie temat na stronę Telepolis

 • 0

  2.  2006-08-08 16:30:09

  RafalG: a czemu nie? Od dłuższego czasu myślimy nad katalogiem telefonów DECT, nawet test jednego takiego telefonu był.

 • 0

  3. ~Dina  2006-08-08 20:56:17  host: p04-08.opera-mini.net

  Te Siemensy Gigaset są dobre. Coraz lepsze. Korzystałam z jednego z tych modeli gdy byłam w Tepsie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet