Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens Gigaset C450 IP

Siemens Gigaset C450 IP

sirmark 15 Sierpnia 2007 20:22

0 0

siemens gigaset c450Siemens wprowadza na polski rynek bezprzewodowy telefon stacjonarny Gigaset C450 IP — pierwszy z serii bezprzewodowych telefonów DECT z wbudowanymi funkcjami VoIP (Voice over Internet Protocol). To hybrydowe urządzenie podłączyć można zarówno do stacjonarnej sieci telefonicznej, jak i do sieci komputerowej z dostępem do Internetu. Głosowe połączenia ze standardowymi numerami telefonicznymi można realizować przez Internet bez udziału komputera PC.

Funkcjonalność "internetowych" telefonów bezprzewodowych, bardzo dobra jakość połączeń oraz znaczne oszczędności, zwłaszcza w przypadku rozmów międzymiastowych i międzynarodowych, decydują o rosnącym zainteresowaniu. Gigaset C450 IP pozwala na łatwe i bezpieczne wejście w świat telefonii internetowej.

Gigaset C450 IP nie różni się w obsłudze od typowego telefonu bezprzewodowego Gigaset. Oprócz podświetlanego kolorowego wyświetlacza, klawiatury oraz intuicyjnych graficznych menu nowy aparat pozwala użytkownikowi wysyłać wiadomości SMS o długości do 160 znaków oraz udostępnia wbudowaną książkę telefoniczną na 100 pozycji. Wśród innych cech można wymienić funkcję głośnomówiącą oraz możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego. Stacja bazowa współdziała z maksymalnie sześcioma słuchawkami.
Konfiguracja telefonu Gigaset C450 IP do rozmów przez Internet jest łatwa i szybka. Po podłączeniu urządzenia do domowego routera z dostępem do Internetu, użytkownik wybiera operatora VoIP z menu aparatu Gigaset i właściwe ustawienia zostają załadowane automatycznie. Obsługiwani są operatorzy korzystający z powszechnie stosowanego protokołu SIP (Session Initiation Protocol).

Telefon Gigaset C450 IP będzie dostępny w Polsce od września w rekomendowanej cenie 349 zł.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~CzeSio  2007-08-15 21:51:51  host: 193.93.90.91

  I to mi się podoba, nawet w swięto dodajecie newsy wielki plus (+) :)

 • 0

  2. ~  2007-08-15 22:06:07  host: f142-146.opera-mini.net

  Tylko mnie ciekawi jedno dlaczego używa sie tak antycznych kodeków w nowoczesnej telefoni. Skype ze swoimi pomysłami na kodowanie, dla mnie to tragedia niby 10-30kbps ale dźwięk porażka. Reszta to niekompresowany nawet do 105kbps. Jako SE fan chylę czoło przed Voipem via Nokia. Używam od easycall, wynika że to amr nb, bo jest pierszy podczas negocjacji wg dokumentacji - pięknie słychać i suma up i down 3min na 1MB więc nawet jak to nie free WiFi to długo limitu nie wystuka. Powiem tak Fring brzmi tragicznie w zestawieniu z Voipem via Nokia E61. Ostatni test przeprowadziłem dziś w Kazimierzu na rynku w cafeinternet.

 • 0

  3. ~  2007-08-16 21:23:08  host: aazd61.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nareszcie po tylu latach. Już nie trzeba będzie jechać do Rzeszy celem zakupu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet