Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens CFX65 - telefon z otwieraną klapką i aparatem foto

Siemens CFX65 - telefon z otwieraną klapką i aparatem foto

sirmark 5 Lipca 2004 23:48

0 0

Firma Siemens Information and Communication Mobile (Siemens mobile) przedstawiła nowy telefon komórkowy CFX65. Urządzenie to, w atrakcyjnej obudowie z otwieraną klapką, wyposażone w lampę błyskową, latarkę i pełny zestaw funkcji multimedialnych, zaprojektowano z myślą o młodych klientach indywidualnych, którzy lubią komunikować się w dobrym stylu. Całość uzupełnia efektowna antena w kształcie pierścienia, wbudowany aparat fotograficzny VGA, dwa wyświetlacze oraz pełen zestaw funkcji fotograficznych.

Telefon CFX65 posiada wbudowany aparat fotograficzny VGA i pełen zestaw funkcji umożliwiających wymianę zdjęć. Dzięki lampie błyskowej LED i wbudowanej latarce ten najnowszy telefon komórkowy z otwieraną klapką jest niezastąpionym towarzyszem zarówno w dzień, jak i w nocy! Model Siemens CFX65 wyposażono też w pełną gamę opcji komunikacyjnych, takich jak obsługa wiadomości MMS (Multimedia Messaging Service), EMS (Enhanced Messaging Service) i poczty elektronicznej. Dodatkowej rozrywki dostarczą liczne aplikacje w technologii Java i zainstalowane gry.

Dzięki dwóm wyświetlaczom CFX65 pozwala na oglądanie obrazów w pełnej gamie kolorów lub w tonacji czarno-białej. Telefon ma duży kolorowy wyświetlacz CSTN o 65 536 kolorach (160 x 128 pikseli) umieszczony wewnątrz obudowy i czarno-biały wyświetlacz (96 x 64 pikseli) na zewnątrz. Wbudowany aparat fotograficzny VGA zapewnia 4-krotny zoom, umożliwiający uchwycenie szczegółów fotografowanego obiektu.
Telefon CFX65 uzupełni szeroka gama oryginalnych akcesoriów firmy Siemens, zapewniających maksymalną wygodę użytkowania. Należą do nich rozmaite zestawy słuchawkowe, w tym zestaw Purestyle zapewniający większy komfort, różne ładowarki i przewody do transmisji danych, urządzenie Sync Station oraz Car Kit Easy z wymiennym uchwytem, który zapewniają zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

Ten niewielki telefon — o wymiarach 97 X 48 X 23 mm — to wszystko, czego może potrzebować nowoczesny, towarzyski człowiek. CFX65 waży zaledwie 88 g, jest więc naprawdę lekki i zmieści się w każdej kieszeni.

Telefon CFX65 zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie i w Azji w sierpniu 2004 r.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Kolo  2004-12-25 21:44:00  host: cph67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No chyba przesadzacie gadacie że taki piękny i wspaniły a nawet jednej fotki nie zamieściliście moglibyście się jednak troszke postarać co,przesada!!>:(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet