Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens bliski sprzedaży działu mobilnego

Siemens bliski sprzedaży działu mobilnego

WitekT 6 Maja 2005 11:24

0 0

Siemens nadal rozmawia z potencjalnymi partnerami o przyszłości działu łączności bezprzewodowej.

Grupa zdementowała informację, jakoby nikt nie interesował się tym nierentownym działem. Rozmowy trwają z kilkoma kandydatami, decyzja powinna zapaść szybko - stwierdził jego rzecznik. Wyjaśnienie wiąże się z publikacją we Frankfurter Allgemeine Zeitung, że po rezygnacji Motoroli z kupna tego działu nie ma już nikogo chętnego.

Amerykanie postanowili nie podpisywać umowy. Rzecznik Siemensa nie chciał wypowiadać się o wycofaniu się Motoroli. Nieoficjalne ze źródeł zbliżonych do producenta można się dowiedzieć, że bliskie finalizacji są rozmowy z NEC i LG.

Strata operacyjna działu telefonów komórkowych w II kwartale wyniosła 138 mln EUR. W I kwartale Siemens sprzedał 95 mln aparatów.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-136-57.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet