Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens bliski sprzedaży działu mobilnego

Siemens bliski sprzedaży działu mobilnego

WitekT 6 Maja 2005 11:24

0 0

Siemens nadal rozmawia z potencjalnymi partnerami o przyszłości działu łączności bezprzewodowej.

Grupa zdementowała informację, jakoby nikt nie interesował się tym nierentownym działem. Rozmowy trwają z kilkoma kandydatami, decyzja powinna zapaść szybko - stwierdził jego rzecznik. Wyjaśnienie wiąże się z publikacją we Frankfurter Allgemeine Zeitung, że po rezygnacji Motoroli z kupna tego działu nie ma już nikogo chętnego.
Amerykanie postanowili nie podpisywać umowy. Rzecznik Siemensa nie chciał wypowiadać się o wycofaniu się Motoroli. Nieoficjalne ze źródeł zbliżonych do producenta można się dowiedzieć, że bliskie finalizacji są rozmowy z NEC i LG.

Strata operacyjna działu telefonów komórkowych w II kwartale wyniosła 138 mln EUR. W I kwartale Siemens sprzedał 95 mln aparatów.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet