Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens A50 w ofercie Idea dla Każdego

Siemens A50 w ofercie Idea dla Każdego

sirmark 26 Marca 2004 18:11

0 0
Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea od 15.01.2004 r. oferuje w ogólnopolskiej sieci sprzedaży zupełnie nową na polskim rynku GSM ofertę bezabonamentową - DLA KAŻDEGO W IDEI. W ciągu kilku tygodni br. zakupiło ja ponad 150.000 klientów. Nową ofertę prepaid w Idei charakteryzuje: prostota taryfowa, najniższe ceny na rynku oraz brak abonamentu. W ofercie Dla Każdego w Idei - ze względu na potrzeby grupy użytkowników nowej oferty prepaid w Idei - dostępne są proste, ale funkcjonalne telefony znanych producentów światowych, które nie będą w tym samym czasie sprzedawane w innych ofertach Idei. W momencie startu oferty Dla Każdego w Idei dostępny jest zestaw z telefonem Alcatel OT 320 w cenie 219 zł bez VAT (267,18 zł z VAT).Natomiast od 5.03.br. w ofercie Dla Każdego w Idei dostępny jest także nowy zestaw startowy z telefonem Siemens A50 w cenie 245,08 zł bez VAT (299 zł z VAT).

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-190-127.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet