Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Siemens A50 w ofercie Idea dla Każdego

Siemens A50 w ofercie Idea dla Każdego

sirmark 26 Marca 2004 18:11

0 0

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea od 15.01.2004 r. oferuje w ogólnopolskiej sieci sprzedaży zupełnie nową na polskim rynku GSM ofertę bezabonamentową - DLA KAŻDEGO W IDEI. W ciągu kilku tygodni br. zakupiło ja ponad 150.000 klientów. Nową ofertę prepaid w Idei charakteryzuje: prostota taryfowa, najniższe ceny na rynku oraz brak abonamentu. W ofercie Dla Każdego w Idei - ze względu na potrzeby grupy użytkowników nowej oferty prepaid w Idei - dostępne są proste, ale funkcjonalne telefony znanych producentów światowych, które nie będą w tym samym czasie sprzedawane w innych ofertach Idei. W momencie startu oferty Dla Każdego w Idei dostępny jest zestaw z telefonem Alcatel OT 320 w cenie 219 zł bez VAT (267,18 zł z VAT).
Natomiast od 5.03.br. w ofercie Dla Każdego w Idei dostępny jest także nowy zestaw startowy z telefonem Siemens A50 w cenie 245,08 zł bez VAT (299 zł z VAT).

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet